anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Centrum zniżek - jak skorzystać z rabatu na prowizję

TwojKufer
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Jestem początkującym sprzedawcą. Proszę o podpowiedź jak mogę skorzystać z przydzielonego mi rabatu w centrum zniżek pt: Rabat do 10tys. na prowizję? Trzeba jakiś wniosek wystawić? W podtytule jest napisane, że są to dwie zniżki na prowizję, czy to oznacza, że mam wybrać dwa zamówienia czy może dwa miesiące z rzędu mogę ubiegać się o rabat do 10tys?

Pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@TwojKufer zniżki się aktywuje w centrum zniżek nic nie trzeba wysyłać żadnych wniosków 🙂 

Napisz o jaki dokładnie chodzi rabat a najlepiej przeczytaj regulamin zawsze jest tam link co byś nie zdziwił się za miesiąc 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

TwojKufer
#7 Wielbiciel#

Zniżka aktywowana, z regulaminu wynika jakoby ten rabat był naliczony automatycznie, zobaczymy 🙂 dzięki za odpowiedź!

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Rozliczenie Programu, polegające na przyznaniu rabatów dla opłat prowizji od sprzedaży na Twoim rachunku rozliczeniowym w Allegro, następuje w cyklach miesięcznych. Maksymalnie do 27 dnia miesiąca zwrócimy Ci na billing opłaty za prowizje od sprzedaży, jednak nie więcej niż 10 000 zł. Jeżeli w kolejnych dniach zostaną naliczone kolejne opłaty, a suma wszystkich opłat z danego miesiąca nie przekroczy wskazanej kwoty 10 000 zł brutto, wówczas brakująca kwota zostanie rozliczona w kolejnym miesiącu kalendarzowym, maksymalnie do 27 dnia miesiąca.

https://allegro.pl/regulaminy/program-powitalny-dla-nowych-firm-b2yxW8zmdCV

oznacz moderatorów