anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chce zwrócić pieniądze kupującemu jak to zrobić a nie mogę wypłacić ich z allegro a i nie posiadam

kowal5136
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Ziolko39
#21 Demiurg#

@kowal5136 Czego nie posiadasz ? Opisz problem.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A dlaczego nie możesz wypłacić? środki musisz zwrócić mimo tego czy wypłacisz czy nie, masz na to 14dni max.

oznacz moderatorów

kowal5136
#7 Wielbiciel#
  • Nie mam swojego konta w banku. Kupujący wysłał pieniądze i są na allegro finanse czy coś takiego i nie mogę ich ani zwrucic ani wypłacić żeby oddać kupującemu pisałem do jakiegoś konsultanta i napisali mi że zwruca pieniądze sami tylko żebym potwierdził ze maja wysłać do tej konkretnej osoby. Potwierdziłem ale ten pan pisze do mnie ze nie dostał zwrotu
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nawet bez konta w banku możesz wypłacić ale pod pewnymi warunkami, jest to do 800zł raz w miesiącu: przekazem pocztowym – o ile kwota do wypłaty nie jest wyższa niż 800 zł

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all...

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@kowal5136 A nie prościej założyć konto i mieć spokój z takimi akcjami. Założenie konta trwa 15 min, a mozna też przez internet. Kurier przywiezie umowę do domu i zawieżie z powrotem do banku. Są konta "za zero" > bez żadnych opłat, z kartą bez żadnych warunków. Wygoda.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kowal5136 sprawdzłam to i zwrot został zlecony do kupującego 23 kwietnia 2022. Wszystko zaksięgowało się poprawnie, a kupujący powinien już mieć tą wpłatę na koncie bankowym, z którego dokonał płatności. Poprosiłam o przesłanie potwierdzenia ze zwrotem do kupującego. Mam nadzieję, że dzięki temu wszystko się wyjaśni 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów