anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co gdy osoba, która kupiła ode mnie przedmiot na Allegro Lokalnie podała nieistniejące dane ?

Client:43664734
#8 Zapaleniec#

Dziś rano na moją skrzynkę mailową dostałem wiadomość odnośnie tego, że mój przedmiot na Allegro Lokalnie został sprzedany. Osoba, która teoretycznie kupiła mój przedmiot najprawdopodniej podała nieistniejące dane kontaktowe, ponieważ numer telefonu podany przez tą osobę nie istnieje. Kod pocztowy podany przez kupującą/kupującego jest przypisany do innego miasta niż zostało to podane a ulica którą ta osoba wpisała nie istnieje w mieście, które ta osoba podała. We wiadomości mailowej było tez napisane, że została pobrana opłata od sprzedaży przez Allegro. Co w przypadku gdy przedmiot nie zostanie przeze mnie sprzedany ? Czy mam możliwość rezygnacji ze sprzedaży jeśli dane kontaktowe od osoby kupującej są niepoprawne i ani ja ani ta osoba nie rozliczyliśmy się jeszcze za ten sprzedawany przedmiot ?

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

Anabela73
#8 Zapaleniec#

No niestety musiałam wstawić odbiór osobisty, ponieważ nie podejmuję się wysyłać sprzętu elektronicznego sporych rozmiarów. Czuję, że nie jesteśmy jedynymi sprzedawcami zrobionymi w taki sposób, kwestia czasu jak odezwą się inni. To nie jest przypadek...

 

oznacz moderatorów

Client:43664734
#8 Zapaleniec#

I jak udało się Pani coś w naszej sprawie załatwić ? Ja nadal czekam na jakąś decyzje Allegro odnośnie tego zwrotu opłaty za sprzedaż 

oznacz moderatorów

Anabela73
#8 Zapaleniec#

Jeszcze nie mam odpowiedzi, ale w sumie dosyć późno wysłałam opis cały. Wnioskowałam o anulowanie opłaty, bo przecież nie zepłaciłam jeszcze...

oznacz moderatorów