anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mam zrobić z kupującym obraża mnie wyzywa od dłuzników.

Goralstyle
#7 Wielbiciel#

 

Oczywiście odpisałam ze nie uwzględniam reklamacji i zażądałam zwrotu jesli towar nie jest uszkodzony było jeszcze 24 dni żeby odesłać w ramach allegro SMART.Czego klient nie uczyni tylko następnego dnia napisał Szanowna pani kto to mówi o zwrocie. Czyli żadałpieniędzy i chciał zatrzymać towar.Po 2 tygodniach napisał że dziękuje za uwzględnienie reklamacji i za 3 dni jeśli nie odda, pieniędzy będą  dla mnie naliczane odsetki karne zaś kapcie są w Anglii może mi je przesłać najtańsza przesyłką.Ja mu odpisałam ze nie uwzględniam przesyłki i kapcie sprzedawałam na terenie Polski nie UK. Jakież było moje zdziwienie po półtora miesiąca wszczął dyskusję z powodu braku środków po odesłaniu towaru i wysłał numer przesyłki którą nadał w paczkomacie dzień póżniej. Ja osobiście zgłaszałam do allegro ze klient mi odsyła towar .allegro poprosiło żeby klient się określił czego żąda. Pisał że niezgodność z opisem co nie było prawdą .W  końcu otrzymałam kapcie z powrotem Z zewnątrz nie zniszczone od środka futerko mocno wyczochrane grzebykiem na podpalanie musiał zebrać materiał.I WTEDY ZACZĄŁ SIĘ HORROR 5 razy dziennie mnie ponaglał o wydaniu opinii twierdził że na mnie nałoży odsetki karne mam mu zapłacić za kapcie ,odsetki i zwrot za przesyłkę.Allegro najpierw pisało ze mam na wypowiedż 14 dni póżniej następny konsutant skrócił o 3 dni następny przyznał rację kupującemu który mnie obrażał wyzywał od dłużników straszył odetkami .Jestem tą sytuacją znerwicowana. Oddam mu te 45 zł i za przesykłę kupię sobie po prostu spokój .Jestem zgorszona w jaki sposób allegro pomaga wyłudzaczom. Niszcząc opinie solidnego sprzedającego , który tylko sprzedał pełnowartościowe kapcie a klient zrobil z niego dłużnika

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Odrzuciłeś reklamację w ustawowych 14 dniach?

oznacz moderatorów

Goralstyle
#7 Wielbiciel#

Odrzuciłam NATYCHMIAST. Musiałam najpierw zobaczyć towar skoro klient twierdził że podpalał celem uzyskania zapach rogu lub kopyta.

oznacz moderatorów

Goralstyle
#7 Wielbiciel#

Pisałam że bez zwrotu towaru do mnie nie mogę uwzględnić jego roszczeń.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Masz rozpatrzoną reklamację to nic nie może Ci zrobić bo nie odesłał towaru w celu rozpatrzenia.

oznacz moderatorów

Goralstyle
#7 Wielbiciel#

Odesłał towar w następnym dniu po rozpoczęciu dyskusji .TYLKO JAKO POWÓD NAPISAŁ ŻE WCZEŚNIEJ WYSŁAŁ TOWAR TYLKO JA JEMU NIE ODDAŁAM PIENIĘDZY. Co nie było zgodne z prawdą .WYSŁAŁ NAWET NUMER PREZESYŁKI .OSZUKIWAŁ dopiero w następnym dniu nadał towar po numerach przesyłki sprawdziłam. To jakiś psychopata 36 razy odpowiadałam w dyskusji. W końcu allegro zamknęło dyskusję bo zwróciłam jemu pieniądze. Bardzo go zirytowało że zauważyłam skąd miał materiał na podpalanie. NAPISAŁ ŻE TAKIE KAPCIE OTRZYMAŁ I TO JEST KOLEJNY POWÓD ŻEBY WYSTĄPIŁ NA DROGĘ SĄDOWĄ .Ja nie jestem konfliktowym człowiekiem lecz z tym osobnikiem za nic nie odzie się porozumieć. Napisałam mu że jeśli nie zaprzestanie mnie szantażować to zgłoszę stalking wirtualny. Podejrzewam że on celowo upatrzył sobie mnie jako ofiarę. ON NIE ROZMAWIA TYLKO STRASZY CO JEST PRZERAŻAJACE .

oznacz moderatorów

Manka54321
#8 Zapaleniec#

Możesz podać login tego użytkownika?mam podobna sytuację.

oznacz moderatorów

wania77777
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20240425-190237.png

Ja też mam taką osobę co kupuję i nie opłaca zakupu (choć to zakup na cele charytatywne 

oznacz moderatorów