anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co muszę zrobić aby allegro dało mi możliwość korzystania z smarta ?

marduda40
#7 Wielbiciel#

Witam, jako początkujący sprzedawca napotkałem kolejny problem na drodze do milionów. Sprawa dotyczy Allegro Smart. Mianowicie, spełniam warunki tj 5 pozytywnych ocen, 50% numer przesyłki w terminie. I teraz moje pytanie co muszę zrobić aby allegro dało mi możliwość korzystania z smarta ? Muszę ustawić najpierw cennik dostaw zgodny z regulaminem ? Chcę uniknąć sytuacji że wdrożę cennik z cenami dla smarta w życie, ludzie będą kupować u mnie z ceną przesyłki np.8 zł a ja nie mam smarta jeszcze. Chciał bym uzyskać jaką taką instrukcje działania. Zaznaczę że pracuję w Dropie jak narazie. Dzięki z góry i pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Vryko
#18 Luminarz#
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

marduda40 jedyne co widzę do poprawy to ceny przesylek .

oznacz moderatorów

marduda40
#7 Wielbiciel#

Czyli muszę w każdej aukcji zmienić ceny przesyłek na takie jak w regulaminie smarta ? i czekać aż allegro oznaczy moje aukcje smart ?

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@marduda40  jeśli masz 6 komentarzy od różnych osób, widzę że resztę spełniasz to po zmianie cennika paczkomat na 8,99 zł powinien pojawić się smart od razu 🙂

Połącz inposta z allegro i importuj zamówienia bo inaczej nie nadasz allegrowych paczkomatów 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

marduda40
#7 Wielbiciel#

To w takim razie zmienię te cenniki, tylko pytanie jak połączyć inpost z allegro jak wysyłki realizuję hurtownia w której zamawiam towar, jak będę mieć samrta to hurtownia też włączy mi opcje smart.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@marduda40  to będzie problem bo w smarcie musisz odpowiednio nadawać paczki żeby nie płacić podwójnie bo allegro się rozlicza z inpostem 😞

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/jak-nadac-przesylke-allegro-...

Jak coś napisz dokładnie jak to robisz to podpowiemy gdzie możesz się wyłożyć 😞 ale pierw przeczytaj link 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

marduda40
#7 Wielbiciel#

Załóżmy że jedna z moich hurtowni z którą współpracuje realizuje przesyłki smart. Ja zamawiam w hurtowni z adnotacją smart i chyba hurtownia wprowadza dane w inpost że przesyłka ma być zrealizowana w formie Allegro Smart. Tak to widzę...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@marduda40 jeżeli mają to dograne i poprawnie wpisują maila itp to powinno zadziałać, w najgorszym przypadku hurtownia będzie w plecy 😉 bo Ty kasy za wysyłkę nie dostajesz, co byś nie płacił mimo że nie dostajesz od klienta kasy za wysyłkę 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów