anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić gdy Allegro nieprawidłowo odrzuca wnioski o zwrot prowizji

StrefaWitalnosci
#2 Obserwator#

Allegro odrzuciło kolejny wniosek o zwrot prowizji mimo, ze samo najpierw sugerowało zwrot pieniędzy na konto klienta a w kolejnym przypadku klientka nie odebrała zamówienia za pobraniem.

W jaki sposób można skontaktować się z Allegro, żeby to wyjaśnić?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Odwołanie piszesz przez ten formularz, odpowiednio go uzasadniając: https://allegro.pl/pomoc/odwolanie-od-decyzji-o-rabacie-transakcyjnym

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 to już teraz wiesz, że tan formularz służy do odwołania? Bo niedawno twierdziłeś, że służy do wystąpienia o zwrot, bo moderatorka go kiedyś wskazała 🙂

Oczywiście myliłeś się wtedy.

oznacz moderatorów

StrefaWitalnosci
#2 Obserwator#

nie zauważyłem opcji napisania czegokolwiek...

można tylko kliknij wyslij. jakby allegro nie chciało słuchać firm, które im płacą 😞

 

oznacz moderatorów

StrefaWitalnosci
#2 Obserwator#

nie  mam problemu z przyznaniem że się mylę.

natomiast nie mogą pozwalać, żeby klienci nas oszukiwali i w pewnym sensie okradali.

musimy edukowac klientów prawidłowych zachowań. allegro powinno również brać w tym udział.

niedawno mozna było dodać klientów do czarnej listy a teraz juz tego nie widzę.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@StrefaWitalnosci Złóż odwołanie od odrzuconego wniosku i załącz potwierdzenie zwrotu wpłaty; https://allegro.pl/pomoc/odwolanie-od-decyzji-o-rabacie-transakcyjnym

W drugim przypadku dołącz potwierdzenie powrotu nieodebranej przesyłki.

oznacz moderatorów

StrefaWitalnosci
#2 Obserwator#

Dzięki za pomoc. Złożyłem wnioski. 

Niestety nie można było nic napisać ani załączyć. tylko kliknąć wyślij można było.

to jak robot/automat. co będzie nie wiem.

wcześniej klientka chciała zmienić zamówienie i poszedłem na rękę i niestety zapłaciłem podwójnie do allegro bo odrzucili wniosek

 

oznacz moderatorów