anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić, gdy klient bez większego powodu wystawia negatywa.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Elektronika_ZT
#9 Pomysłodawca#

Klient wystawia negatywa po prawie 2 miesiącach ,gdy dzwonie dlaczego to towar nie spełnił oczekiwań ale wcześniej zero kontaktu że coś nie tak da sie to jakoś odkręcić? Tłumaczy że przyszło mu z allegro wystaw opinie to wystawiła negatyw

oznacz moderatorów
70 ODPOWIEDZI 70
pinsplash
#21 Demiurg#

@xyz96 I tu by się przydała możliwość wystawiania komentarza przez Sprzedawcę... bo Kupujacy może napisać bzdury "bo i tak nikt mi nic nie zrobi"

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

cyt"

Za produkt odpowiada sprzedawca. Regulamin nie zabrania oceniać produktów wysyłanych przez sprzedawcę w polu przeznaczonym do oceny sprzedawcy, i bardzo dobrze, tak powinno być i tak będzie, jeśli nawet się to sprzedawcom produktu nie podoba."

@konto zamknięte tu masz przykład jak @xyz96 odleciał w swoich wnioskach  sugerując co sugeruje

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@RED, ja wiem, ksyz-tof leci za regulaminem poprostu, gdyby to zmienili, to musiałby się zaktualizować i nie pisać tych bzdur 😄

oznacz moderatorów
SYLWIASZEWCZYK1
#8 Zapaleniec#

na allegro dochodzi do szantaży przez kupujących . Albo zrobi sprzedawca tak jak kupujący chce a jak nie to NEGATYW i mówią to bardzo otwarcie . To jest chore . 

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

tak się zastanawiam, o co chodzi z tymi obawami co do negatywów / przecież to tylko czyjaś opinia / co mnie obchodzi czyjaś opinia / mam swoją / co mi do czyjejś? a że ona o mnie? niech sobie piszą co chcą, mam na to wydmuchane

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Bo sprzedający ma zadowolić klienta, a nie odwrotnie.

oznacz moderatorów
Elektronika_ZT
#9 Pomysłodawca#

tak a klient może robić ze sprzedającym co chce dawać negatywy po 2 miesiacach,poużywać nowy towar i oddać i powiedzieć ze używany masakara co sie dzieje

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Elektronika_ZT Dobrze wiesz, że na allegro kupujący jest królem, a sprzedający niewolnikiem 😉

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@DarkStoorM, myślisz, że w ubroboltach jest inaczej, że w FreeNow i GlobCab jest inaczej? 🙂

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@LEW433 @konto zamknięte @konto zamknięte Pewnie to widzieliście, ale za każdym razem jak tędy przechodzę i widzę ten wpis, to mi zęby wysychają. Poniedziałek i hicior.Moja propozycja na, wpis tygodnia.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, widziałam, i tak się zastanowiłam, co by było, gdyby było odwrotnie. Tym bardziej, że różnie można to sobie tłumaczyć. 😁

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte odwrotnie to by było, ja na dole. A znasz to o szpaku?

Było to tak, bociana... odwiedził szpak, potem była zmiana i szpak odwiedził bociana, potem były jeszcze dwie takie zmiany. Ile razy szpak był odwiedzany?

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, znam w wersji - szpak dziobał bociana, potem była zmiana itd. 😁

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte Odwiedzał czy dziubał dziobeł dziobał , jeden czort. Oryginal Version Censured.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, @konto zamknięte, polecam nowy wątek, potrzbuję świadków "Odnośnie supersprzedawcy" czy jakos tak 

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte tak- oczywiście że tam byłem i wszystko widziałem, nie kłamię z ręką na sercu, Klnę się na sami wiecie kogo, niech skona jak kłamię.

Dobze dobze, nadaję się?

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, zabawa trwa 😁

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@konto zamknięte, a łapki lecą 😄 macha łapkami 😄

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@konto zamknięte, zaraz będzie afera za te łapki, ksyz już działa 😁

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

łedka i pukownik myślą, że to może być.. ksyz-tof iBish? 😮

oznacz moderatorów