anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić gdy wysyłam towar tylko gdy warunki pogodowe na to zezwalają

karafka123
#8 Zapaleniec#

Sprzedaję towar żywy który wymaga spełnienia kilku warunków do wysyłki przede wszystkim odpowiedniej temperatury i czasu przesyłki .Do paczkomatów więc mogę wysyłać tylko gdy jest odpowiednia temperatura i tak by klient odebrał przed sobotą .Allegro wprowadziło szybką wysyłkę tego samego dnia czego ja nie mogę w większości przypadków zrealizować .Będzie to miało jakiś wpływ na wysyłki smart ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

konto zamknięte
Nie dotyczy

@karafka123 nie ma to żadnego wpływu na posiadanie smarta, będziesz tylko dopłacać do wysyłek smart 0,99/1,99 zł. 🙂

oznacz moderatorów

karafka123
#8 Zapaleniec#

Tak myślałem jeśli nic się nie zmieni

oznacz moderatorów

rozik2
#11 Animator#

@konto zamknięte  i tak by dopłacał/a. Ten bonus za terminową wysyłkę/dostawę to pic na wodę. Wysyłasz w deklarowanym terminie 24h a od dostawcy zależy, czy pakę dostarczy w terminie 😉

 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

karafka123 - w tym przypadku nie udostępniaj szybkich wysyłek.

Na aukcji wyraźnie napisz jak wyglądają warunki wysyłki - to jest szczególny towar, wymagający odpowiednich warunków do wysyłki. Nie da rady się ich określić w cenniku, więc powinnen być ustalane indywidualnie - odpowiednie info w aukcji.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów