anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić jeśli allegro zablokowalo mi konto a kupujący już przelał pieniądze za towar?

KryspinBel
#1 Nowicjusz#

Witam serdecznie mam problem z kontem na allegro. W mianowicie dostałem przelew za towar lecz allegro zablokowalo mi konto i nie mogę nic zrobić. Nie mam nawet pojęcia z jakiego powodu i jak rozwiązać problem a zależy mi na tym żeby transakcja kupna i sprzedaży została już zakończona. Proszę o pomoc pierwszy raz korzystam z tego typu portali i zależy mi na tym żeby nie stracić klienta. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mwmonety
#21 Demiurg#

Powód zawieszenia dostajesz w meilu i powinno tam być również podane co masz zrobić by je odblokowali .Jeśli klient już zapłacił to musisz mu wysłać towar a jak nie masz jego danych to pisz do allegro przez formularz kontaktowy o jego dane do wysyłki.

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@mwmonety Może nie mieć w mailu odpowiedzi. Odpowiedź: "...z powodu działań niezgodnych z regulaminem...", nie jest odpowiedzią.

@KryspinBel

Spróbuj tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Może i tak ,nie wiem dokładnie bo nigdy mnie nie blokowali .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@KryspinBel O powody blokady i warunki odblokowania pytaj odpowiedni dział Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8b463d9b-b539-4537-a631-a4b68c62582e&subjectId=43b3e84c-8...

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@KryspinBel, otrzymałeś od nas komunikat w tej sprawie - przesłaliśmy go ponownie 2 lipca. Twoje konto zostało zawieszone, ponieważ konieczna jest dodatkowa weryfikacja. Musimy się upewnić, że z konta korzysta uprawniona osoba i posiada wystawione przedmioty.

Więcej informacji znajdziesz na swojej skrzynce mejlowej - wraz z wiadomością od nas. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów