anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić w przypadku gdy zapomni się o wystawionej aukcji?

Client:44646698
#8 Zapaleniec#

Witam, jakiś czas temu już wystawiłam dość drogie przedmioty - porcelane na stronę. Nie sprzedawała się oczywiście jakiś czas, więc przestałam sprawdzać, a teraz, gdy sobie przypomniałam, weszłam na stronę i okazało się, że była osoba chętna na zakup, prawdopodobnie wpłaciła pieniądze oraz wiele razy zgłaszała sprawę do allegro. Moje konto zostało zablokowane i obciążone saldem ujemnym, musiałabym wpłacić pewną kwotę, by odblokować konto, ale poza tym minusowym saldem, nie widać żadnych przepływów, tak jakby nie wykonano żadnych transakcji by wpłacić coś i kupić przedmiot mojej aukcji. Co mam zrobić w tym wypadku? Nie miałam absolutnie żadnych złych intencji.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Co to jest porcelana na stronę? Gdyby nie było wpłaty, Allegro nie zawiesiłoby konta. Prawdopodobnie wypłacono kupującej rekompensatę z POK, dlatego w celu odblokowania konta masz zwrócić wpłatę. Teraz wyjaśnij to z Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65 i jeśli to konieczne, jeśli była wpłata, oddaj pieniądze.

oznacz moderatorów

Client:44646698
#8 Zapaleniec#

Faktycznie, po dłuższym czasie szukania, udało mi się znaleźć wpłatę tych pieniędzy. Bardzo chętnie je zwrócę. Dziękuję za pomoc, natychmiast kontaktuję się z Allegro.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:44646698 Twoje konto nie zostało obciążone saldem ujemnym, tylko została naliczona opłata transakcyjna za sprzedany przedmiot. Aleś fajna ciamajda 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Client:44646698
#8 Zapaleniec#

mam nadzieję, że wszystko da się jeszcze rozwiązać, dużo mi to stresu przystworzyło 😞

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:44646698  Widać, że poczciwy z Ciebie człowiek i nikt na Tobie psów wieszać nie będzie. Tak, da się wszystko odkręcić. Nie martw się 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów