anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobic gdy jakis kupujacy bezpodstawnie zarzadal zwrotu pieniedzy i przywlaszczyl sobie produkt

cypek12342424
#1 Nowicjusz#

Co zrobic gdy jakis kupujacy bezpodstawnie zarządal zwrotu kosztów za produkt pod moją nie aktywność na allegro allegro bezpodstawnie wypłaciło mu pieniądze z programu ochrony kupujących a następnie obciążyło mnie ta kwota kupujący zgłosił że towar jest nie taki choć dostał to co kupił w licytacji i po ponad miesiącu zarządal zwrot nie oddając nawet towaru ja zobaczyłem to dopiero po ok 2 msc od sprzedaży jakieś 2 tyg pozniej

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

komis-bell
#21 Demiurg#

@cypek12342424 Jeśli kupujący złożył  reklamację to masz obowiązek ją rozpatrzyć i uznać bądź też odrzucić.
Niestety ale to, że nie widziałeś i nie odpowiadałeś na wiadomości kupującego to tylko i wyłącznie Twoja wina.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@cypek12342424 Cześć. W pierwszej kolejności poproszę Cię o skontaktowanie się z nami przez formularz i opisanie całej sytuacji. W wiadomości podaj proszę numer zamówienia lub login Klienta, a także wyjaśnij z jakiego powodu nie reagowałeś na wielokrotne próby kontaktu. Odpowiedni zespół zweryfikuje Twoją sytuację. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@cypek12342424  jako osoba prywatna powinieneś wyłączyć rękojmię dodając odpowiedni zapis w opisie aukcji. Wtedy kupujący nie mógł szachować ciebie dyskusją. Twój błąd polega na tym, że nie odpowiadałeś w założonej dyskusji.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@cypek12342424 musiała być dyskusja , w której nie uczestniczyłeś pomimo regulaminowego obowiązku .....cóż tak to działa w myśl hasła przewodniego ,, allegro gwarantuje bezpieczne zakupy ,,

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@cypek12342424 Sprzedajesz i nie zapoznałeś się regulaminem, błąd. Teraz możesz już nie dać się odkręcić wypłaty i możesz mieć zablokowane konto. Musisz uczestniczyć w dyskusjach, masz na odpowiedź 24godz.🤗

oznacz moderatorów