anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy do dodatkowej weryfikacji payu trzeba mieć skończone 18 lat

Client:122880064
#7 Wielbiciel#
Spoiler
Witam od jakiegoś czasu około 22 dni sprzedaje na allegro miałem aktywowaną wypłatę payu sprzedają przez te 22 dni uzbierałem sobie w swoim portfelu około 770 zł i przy próbie wypłaty kazano mi zweryfikować ponownie payu wysyłając dowód osobisty chciałbym wiedzieć czy trzeba mieć ukończone 18 lat żeby przejść przez tą weryfikację czy nie ? z góry dziękuję za odpowiedzi 
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Nie, a dlaczego, masz własne konto bankowe, masz własne konto Allegro i dane muszą być takie same.

oznacz moderatorów

Client:122880064
#7 Wielbiciel#

Czyli wszystko powinno przejść bez problemu bo no trochę sobie pozbierałem i już się przestraszyłem że pieniądze zostaną zwinięte pod dywan. Dziękuję bardzo za odpowiedź 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To błąd, konto należy aktywować przed wystawieniem na sprzedaż, zawsze może coś pójść nie tak i co zrobisz?https://help.allegro.com/sell/pl/c/konto-do-wyplat

oznacz moderatorów

Client:122880064
#7 Wielbiciel#

Tak ja konto miałem aktywowane już wcześniej normalnie robiłem wcześniej wypłaty po 100 zł czy coś w tym stylu w tym czasie tylko że to dodatkowa weryfikacja i payu kazało wysłać mi dowód osobisty 

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Client:122880064  taka dodatkowa weryfikacja tożsamości może być przeprowadzona przez operatora płatności w związku z ustawą z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. Wymagany dokument możesz załączyć w zakładce Ustawienia Wypłat. Po sfinalizowaniu weryfikacji przez operatora wypłaty będą ponownie aktywne, skąd będziesz mógł zlecić wypłatę środków.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:122880064
#7 Wielbiciel#

czyli jeżeli nie mam skończonych 18 lat to tak i tak weryfikacja powinna przejść pozytywnie 

oznacz moderatorów