anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jako osoba fizyczna (nie prowadząca działalności gospodarczej) nie mogę już wysyłać przesyłek Al

MAMY ROZWIĄZANIE!
mon_sal
#1 Nowicjusz#

Czy jako osoba fizyczna (nie prowadząca działalności gospodarczej) nie mogę już aktualnie nadawać przesyłek Allegro Paczkomaty InPost bezpośrednio z portalu Allegro?

Do tej pory miałam konto Allegro zintegrowane z InPost i wszystko odbywało się za pomocą jednego przycisku "nadaj przesyłkę", którego mocą zostałam przenoszona do Menagera Paczek InPost i tam generowałam etykietę nadawczą.

Aktualnie wyświetla się komunikat: "Trwa uzyskiwanie dostępu. Sprawdź czy połączyłeś konto na stronie Allegro".

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Wyłącz blokowanie reklam. Widocznie musi od nowa połączyć. Ja mam konto prywatne, a bez problemu nadaję z menedżera.

oznacz moderatorów
mon_sal
#1 Nowicjusz#

A gdzie mam to wyłączyć?

oznacz moderatorów
mon_sal
#1 Nowicjusz#

@kaliszaneczka-x- wielkie dzięki za podpowiedź. Problem rozwiązany. Chodziło o blokadę wyskakujących okienek 😉

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@mon_sal a jak wejdziesz w menadżer paczek i dasz import allegro to zaciąga ?

fddd.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mon_sal
#1 Nowicjusz#

 No właśnie nie zaciąga. Jest komunikat "nie znaleziono transakcji".

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@mon_sal spróbuj kliknąć Zarządzanie kontem i ponownie połączyć z allegro ? sprawdź też czy masz odpowiedni typ  przesyłki zaznaczone do pobrania, nie zapomnij wyłączyć blokady wyskakujących okienek 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mon_sal
#1 Nowicjusz#

@kostas11 - wielkie dzięki! 🙏 Chodziło najwyraźniej o wyłączenie tej blokady wyskakujących okienek! Jeszcze raz wielkie dzięki 😉

oznacz moderatorów