anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy jesli podalem imie mojego taty i bank mojej mamy to mogę odzyskac pieniądze allegro finanse

Client:71127899
#7 Wielbiciel#

witam czy jesli podalem imie mojego taty i bank mojej mamy to mogę odzyskac pieniądze allegro finanse bo pisze mi ze dane musza być takie same jak w banku i w allegro

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

Nie odzyskasz, musisz podać konto w banku do wypłat założone na takie same dane, jak konto Allegro. Możesz też ustawić wypłaty przekazem pocztowym na adres zamieszkania właściciela konta Allegro.

W tym przypadku tata musi podać swoje własne konto do wypłat lub ustawić wypłaty przekazem pocztowym na swój adres zamieszkania.

oznacz moderatorów

Client:71127899
#7 Wielbiciel#

To jak mam teraz te pieniądze odzyskac z allegro fianance?????2 osoby mi wpłaciły i czekaja na wysyłkę...Napisały nawe skarge na allegro!!!!!!!

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

To trzeba było myśleć i przeczytać regulamin przed założeniem konta i przed sprzedażą. Teraz to tylko tata może wypłacić te pieniądze. Nie można zakładać kont na Allegro na cudze dane i nie można podawać do wypłaty konta w banku innych osób.

Porozmawiaj z ojcem i podaj konto ojca do wypłat, albo podajcie adres ojca do wypłat przekazem pocztowym.

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

No to wyślij im skoro czekają. 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Jeśli konto jest założone na tatę, a te bankowe na mamę (nie wspólne) to nie przejdzie 🙂
Najlepiej mieć własne, można już od 13 lat 🙂

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:71127899 zachęcam do zapoznania się z naszym regulaminem. Postąp tak, jak poradził Ci @xyz96 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów