anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można przenieść ofertę ze zwykłego allegro na allegro charytatywne w trakcie jej trwania.

MAMY ROZWIĄZANIE!
SZTAB196
#1 Nowicjusz#

Wystawiałem przedmioty na allegro charytatywne dla WOŚP. Po wystawieniu 1 przedmiotu pojawiła się informacja czy chcę dalej kontynuować wystawianie z tego samego konta - po potwierdzeniu wystawiłem jeszcze kilka ofert ale okazało się że system zamiast dalej pozostać na charytatywnych przerzucił mnie na zwykłe allegro i przez nieuwagę tam zostały wystawione przedmioty. Zauważyłem to dopiero po informacji od potencjalnego kupującego. Chciałbym przenieść te aukcje na charytatywnych lub je trwale usunąć i wystawić ponownie we właściwym miejscu.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

Zakończyć tamte oferty i wystawić na charytatywne.

oznacz moderatorów
SZTAB196
#1 Nowicjusz#

Ale zakończenie tamtych ofert przeze mnie wiąże się z automatyczna sprzedażą  osobie która teraz oferuje najwięcej więc najlepiej jakby można je automatycznie przenieść lub zamknąć przez serwis allegro pod dowolnym powodem, żebym mógł je wystawić we właściwym miejscu. 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@SZTAB196, w niektórych przypadkach możesz odwołać ofertę kupna w trwającej licytacji. To, jak to zrobić, opisaliśmy tutaj. Tak czy siak musisz jednak zakończyć ofertę i wystawić ją ponownie. Nie można jej przenieść.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
SZTAB196
#1 Nowicjusz#

Dzięki za pomoc

oznacz moderatorów
nikl
#13 Ambasador#

Masa ludzi zrobiła dokładnie to samo. Nie jest to błąd wystawiających, tylko błąd projektantów Allegro, że zrobili kolejny raz taką tandetę i bubel. Przeciętny człowiek nie wie co się dzieje podczas takiego wystawiania, bo komunikaty są niejasne i wieloznaczne. Odkręcenie tego to ogrom pracy.

oznacz moderatorów