anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę odmówić przyjęcia zwrotu towaru wykonanego na indywidualne zamówienie?

AgnesZbyt
#7 Wielbiciel#

Witam,

klienta zakupiła towar w tkaninie na indywidualne zamówienie .Po otrzymaniu pufy stwierdziła,że kolor jednak nie pasuje i chce oddać pufę.Wcześniej nie zakupiła próbek tkanin, anie nie prosiła o konsultację koloru.

Na stronie o sprzedającym podana jest informacja 

W wypadku wyboru kolorów dostępnych na indywidualne zamówienie nie przysługuje prawo odstąpienie od umowy na podstawie art.38 pkt.3 ustawa z dnia 30.05.2014 o prawach konsumenta.

z którą nie zapoznała się klientka.

Co w tej sytuacji, jeśli odmówiłam przyjęcia zwrotu.Klienta nachalna i nadal twardo prowadzi dyskusje .

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@AgnesZbyt jeśli produkt na zamówienie to możesz odmówić i będzie to zgodne z prawem ale możesz liczyć się komentarzem 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AgnesZbyt
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź, ale odpowiedzi ze strony allegro nie są jednoznaczne, raz stoją po mojej stronie innym razem po stronie klienta.Nie wiem czym to jest uwarunkowane?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AgnesZbyt Nie wiem czym to jest uwarunkowane?

doświadczeniem pracownika allegro i ilością pracy, przyzwyczaj się 🙂 Napisz w dyskusji a najlepiej wklej artykuł 38 i zakończ na tym 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AgnesZbyt
#7 Wielbiciel#

Już tak zrobiłam.. czekam na rozwój sytuacji.Dziękuje za wsparcie.Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@AgnesZbyt Klient nie ma prawa do zwrotu wtedy, gdy towar został wyprodukowany według jego specyfikacji, według wzoru przez niego podanego, według wymiarów przez niego podanych, według kolorów przez niego określonych.

Jeśli wybrał parametry udostępnione na aukcji, które miał w tej aukcji do wyboru, zwrot mu się należy. Nie ma znaczenia, że towar jest wytwarzany dopiero po złożeniu zamówienia.

oznacz moderatorów

AgnesZbyt
#7 Wielbiciel#

Nawet jeśli produkt został wyprodukowany z wybranej przez klienta tkaniny?

oznacz moderatorów