anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę przelać środki z konta firmowego na prywatne konto bankowe?

Shopvintage887
#2 Obserwator#

Czy mając konto firma na allegro mogę przelać środki na swoje konto prywatne w banku? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli jest przypisane do konta Allegro.

oznacz moderatorów

Shopvintage887
#2 Obserwator#

Chodzi o to czy przejdę weryfikację?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przejdzie, jeśli jest to Twoje konto i dane będą zgodne .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Jeśli dane się zgadzają to przejdziesz , przy JDG nie musisz mieć konta firmowego , możesz korzystać  z osobistego , ja korzystam z osobistego , ale to wykorzystywane jest tylko do celów firmowych , do prywatnych mam drugie .

oznacz moderatorów

Shopvintage887
#2 Obserwator#

Dziękuję, a czy można mieć dwa rachunki do wypłat, np jedno prywatne a drugie firmowe i wybierać na które konto przelewać pieniądze?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie.

oznacz moderatorów

Shopvintage887
#2 Obserwator#

Dzięki 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Shopvintage887 jeśli masz firmowe to rób przelewy na firmowe , dla własnego bezpieczeństwa , z firmowego możesz przelać na prywatne , w tym samym banku przelew idzie chwilkę .

 

 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Shopvintage887  W banku można mieć wiele rachunków, natomiast konto Allegro łączysz z jednym rachunkiem,  więc jeżeli konto firmowe to i rachunek przypisany do konta firmowego.  Z konta allegro pieniądze możesz wypłacić tylko na jeden określony rachunek, jeżeli chcesz mieć pieniądze na innym koncie to potem przelewy wewnątrzbankowe sobie robisz.

Ale możesz mieć dodatkowe konta Allegro prywatne i do tych kont możesz sobie dopasować inne rachunki bankowe.

oznacz moderatorów