anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę sprzedać dalej jeśli wcześniej kupujący poprosił o warunki dostawy i nie kupił ?

SZPAGIETKA
#9 Pomysłodawca#

Witam.

10 marca (2 dni temu) kupujący poprosił o określenie warunków dostawy w środku nocy. Podałam warunki dopiero ok. południa następnego dnia (12h później jak tylko zobaczyłam wiadomość). Do dziś kupujący nie zrealizował zamówienia. Nie kupił.Nie ma żadnej informacji od niego.

Dziś inny kupujący chciał kupić między innymi te same produkty co poprzedni kupujący sprzed 2-ch dni wstecz...

Czy mogę sprzedać  - określić warunki nowemu zainteresowanemu ? czy muszę czekać ok 5 dni jeszcze na określenie się pierwszego kupującego który milczy?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Nie opłacił to sprzedaj, zawsze możesz jakby opłacił zwrócić mu środki. Na AL nie ma komentarzy.

oznacz moderatorów

SZPAGIETKA
#9 Pomysłodawca#

A to zgodne z regulaminem Allegro lokalne? Bo wydawało mi się ze mam obowiązek odczekać 7 dni od momentu określenia warunków dostawy a dopiero potem mogę dalej sprzedawać …czy jak sprzedam innemu kupującemu kiedy nie minęło 7 dni to nie będę miała prawnych problemów ? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kupujący ma 5dni na opłacenie, ale jak zwrocisz środki to nic Ci nie zrobią, Tak wg regulaminu kupujący ma 5dni na opłacenie.

oznacz moderatorów

SZPAGIETKA
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za odpowiedź

oznacz moderatorów