anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę zmienić numer konta bankowego na inny, niezarejestrowany na mnie?

krzys20085
#8 Zapaleniec#

Witam.  

Mam pytanie dotyczące zamiany nr konta. Mianowicie muszę zamknąć swoje konto w banku a na allegro chciałem podać nowy nr który widniał by na innego członka rodziny te Same Nazwisko.Czy jest taka możliwość ?

 

Z Góry Dziękuje za Wszystkie odpowiedzi.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@krzys20085 nie ma takiej możliwości, nie przejdziesz weryfikacji w allegro finanse 😞 Konto musi być na Twoje dane, pozostanie Ci wypłata przekazem ale tam jest limit 800 zł jak to przekroczysz to nie wypłacisz 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

krzys20085
#8 Zapaleniec#

tyle lat nr konta był na moją siostrę i było dobrze pół roku temu wziąłem na swoje dane i teraz problem jest żeby zmienić nr..Nie dobre Allegro..   A jest Opcja przy sprzedaży przedmiotu odbiór osobisty ? i płatność przy odbiorze? chyba kiedyś było coś takiego ..?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@krzys20085 oczywiście że możesz sprzedawać z obiorem i za pobraniem 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Jest taka opcja ale więcej z nią obecnie kłopotów zwłaszcza jak ci ktoś zrezygnuje z zakupu a ty będziesz chciał uzyskać zwrot prowizji.

oznacz moderatorów

krzys20085
#8 Zapaleniec#

Czyli ktoś może nie zapłacić mi przelewem jak bym zaznaczył odbiór osobisty i płatność przy odbiorze?  Czemu Problem może być przy takiej opcji z prowizją żeby zwróciło allegro? Można więcej szczegółow prosić? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@krzys20085 Jeżeli udostępniasz odbiór osobisty a kupujący nie zapłaci, to musisz mieć dowód o rezygnacji zakupu żeby pisać o zwrot prowizji.

oznacz moderatorów

krzys20085
#8 Zapaleniec#

No dobra Pytam bo nie wiem,po to Te forum jest.Dzieki

oznacz moderatorów