anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Państwo też mają tak często próby wyłudzenia pieniędzy przy sprzedaży?

Client:53438167
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, założyłam swoje Allegro lokalnie tydzień temu a przydarzyła mi się kolejna próba wyłudzenia pieniędzy. Czy Państwo też tak mają? 

Strach cokolwiek sprzedawać bo kliknie się kiedyś w jakiś link i będzie problem. Jak można z tym walczyć? Szokuje mnie to,że te wiadomości przychodzą faktycznie jakby na Allegro i dlaczego portal nic z tym nie robi. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Non stop.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:53438167 Musisz się przyzwyczaić i pilnować tego co klikasz > niestety nic z tym nie zrobisz > taki "czarny chaber" nawet jak go Allegro zablokuje, zakłada następne lewe konto i dalej próbuje, szukając "jelenia" >? jedyną obroną jest "włączenie myślenia"

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Na lokalnie to tak przez 2 tygodnie przychodziło, potem się uspokajało. Teraz jest nowy problem. Jak wystawiam coś na lokalnie to wiadomości z kodami QR przychodzą na główne konto odnośnie przedmiotu wystawionego na lokalnym. Nie dość, że próba oszustwa, to jeszcze muszę takiemu grzecznie i szybko odpisać, żeby statystyk sobie nie popsuć..... Przez ostatni miesiąc to z 4 czy 5 takich miałam.

oznacz moderatorów