anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy po nie zaplaceniu faktury z allegro i blokadzie konta bede musial wystawiac na nowo

fokanel1970
#7 Wielbiciel#

Czy po nie zaplaceniu faktury z allegro i blokadzie konta bede musial wystawiac na nowo moje oferty i czy ogladalnosc itd znikna rowniez to jest swiezy biznes ale ale kupe pracy prawie 10 miwesiecy? pytam poniewaz wydalem zbyt duzo pieniedzy na promocje Allegro i sprzedaz sie nie zwiekszyla a raczej przewiduje ze nie bede mial pieniedzy do death line .Bede w stanie zaplacic po 10ciu dniach

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

@fokanel1970 Wszystkie informacje masz na mailu od Allegro, możesz dopytać tu:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65

oznacz moderatorów

fokanel1970
#7 Wielbiciel#

Dziękuje bardzo jak się nie doczytam lub nie znajdę klucza dokładnie czy mogę się odezwać ? Pozdrawiam miłego reszty niedzieli i w razie czego Happy New 2021

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@fokanel1970 Oczywiście że możesz, pytaj, może coś podpowiemy, decyzja i tak należy do Allegro.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@fokanel1970 Twoje konto nie jest zawieszone, masz tylko blokadę wystawiania nowych ofert. Po zdjęciu blokady najprawdopodobniej nie będziesz musiał tworzyć ofert na nowo.

Wyżej masz podany błędny link, upewnij się tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4a6df9f8-0556-4b18-8930-68906a58c18e

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@fokanel1970 Aukcje, które będą trwały po zablokowaniu możliwości wystawiania nie znikną. Nie będą się jednak odnawiać. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

fokanel1970
#7 Wielbiciel#

Ok dzięki za reakcje ale ja nie mam aukcji tylko kup to teraz możesz to wyjaśnić przeprzaszam może dla ciebie to proste tu u nas w Polsce ja ostatnie 10 Lat ponad używałem **piiip** w UK podobnie ale są ogromne różnice w nie doinformowaniu to trochę nie jest ok ja znam bardzo dobrze Polski wiec często jestem w szoku 

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Jeżeli miałeś wystawione aukcje, czy KT to w chwili zablokowania możliwości sprzedaży, zostają widoczne. Jeśli się skończą zanim zapłacisz, to się nie wznowią. Te, które się zakończą, po spłącie zobowiązań, bez problemu wznowisz - nie będziesz musiał ich robić od nowa. 

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@fokanel1970 Na Allegro aukcjami nazywa się Kup teraz i Licytacje.

oznacz moderatorów

fokanel1970
#7 Wielbiciel#

Ok dziękuje wszystkim pierwszy raz korzystam z tej formy pomocy jestem wdzięczny  mam nadzieje ze nie będę musiał to zrobić ale chciałem znać ewentualne konsekwencje gdyby ...jeszcze raz dziękuje wam mam nadzieje ze będziemy w kontakcie serdecznie pozdrawiam 

oznacz moderatorów