anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy w ramach pakietu powitalnego mogę liczyć na zwrot całej prowizji?

Grzegorzcz313
#7 Wielbiciel#

1. Czy w ramach "Pakietu powitalnego 1/3 - Rabat do 10 000 zł na prowizję" mogę liczyć na zwrot całej prowizji, jeżeli nie przekroczy 10 000 zł. ?

2. Co z prowizją, którą już opłaciłem (za szybko?), a która też powinna być objęta tym pakietem powitalnym?  

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

lavisklep
#7 Wielbiciel#

Mam aktywny "pakiet powitalny 1/3 - Rabat do  10 000 zł na prowizję"

Czy zwrot jest naliczany automatycznie przy aktywnym pakiecie, czy muszę jakoś wnioskować o zwrot prowizji od sprzedaży? 

Czy najpierw trzeba opłacić prowizje, a dopiero później jest zwracana oraz po jakim czasie i w jaki sposób jest zwracana?

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@lavisklep https://allegro.pl/regulaminy/program-powitalny-dla-nowych-firm-b2yxW8zmdCV

Rozliczenie Programu, polegające na przyznaniu rabatów dla opłat prowizji od sprzedaży na Twoim rachunku rozliczeniowym w Allegro, następuje w cyklach miesięcznych. Maksymalnie do 27 dnia miesiąca zwrócimy Ci na billing opłaty za prowizje od sprzedaży, jednak nie więcej niż 10 000 zł. Jeżeli w kolejnych dniach zostaną naliczone kolejne opłaty, a suma wszystkich opłat z danego miesiąca nie przekroczy wskazanej kwoty 10 000 zł brutto, wówczas brakująca kwota zostanie rozliczona w kolejnym miesiącu kalendarzowym, maksymalnie do 27 dnia miesiąca.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

lavisklep
#7 Wielbiciel#

W międzyczasie udało nam się to ustalić ale wielkie dzięki za pomoc ;)!

oznacz moderatorów