anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy wiadomo czy na Allegro lokalnie będzie aktualizowana cena wysyłki paczkomatem?

Gosia2139
#1 Nowicjusz#

Witam,

Wystawiam już na Allegro lokalnie od wielu miesięcy. W międzyczasie weszła opcja wydrukowania etykiety bezpośrednio ze strony Allegro. Jednak wcześniej trzeba było to robić trochę "naokoło". Najpierw ja, jako sprzedający, musiałam płacić w InPoście za wysyłkę sama, a później, zazwyczaj następnego dnia, dostawałam przelew w którym była zarówna kwota wysyłki jak i ceny przedmiotu. Dzisiaj zauważyłam, że w InPoście cena wysyłki wzrosła do 12.99zł, a na allegro wciąż jest cena 11.99zł. Dlatego też sprzedając dzisiaj przedmiot jestem o te złotówke "do tyłu". Czy wiadomo czy będzie coś z tym robione? Oczywiście nie chce robić dużego zamieszania o 1zł ale nie ukrywam że mam sporo przedmiotów wystawionych jeszcze z czasów tej starej formy drukowania etykiet i jeśli co chwila będę tracić po 1zł to będzie to troche frustrujące. Zwłaszcza że moje przedmioty są dość tanie i ta złotówka troche robi różnice. A wiadomo, student nie pogardzi nawet złotówką 🙂

Nie wiem teraz czy będzie coś w tej sprawie robione czy powinnam usunąć stare oferty i ponownie wystawić przedmioty. Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów