anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego do salda rozliczeń z allegro doliczane są koszty za przesyłki moich zamówień?

MAMY ROZWIĄZANIE!
SklepDekorantka
#7 Wielbiciel#

Dlaczego do salda rozliczeń z allegro doliczane są koszty za przesyłki moich zamówień? Rozumiem prowizję od sprzedaży, kwoty za wyróżnienia itp. Ale dlaczego są jeszcze opłaty za wysyłkę? wychodzi na to, że muszę zapłacić dla przewoźnika (np DPD) i jeszcze dla allegro. Dlaczego? coś źle rozumiem? Jestem początkująca więc jak pytanie wydaje się głupie, to z góry przepraszam 😉

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
kostas11
#21 Demiurg#

@SklepDekorantka bo masz ustawione Kurier allegro DPD jako dostawę 😞 zmień na Kurier DPD lub nadawaj przez wysyłam z allegro 🙂

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/allegro-kurier-dpd-nowy-model-rozliczeniowy-ZGjlBn2rdU4

  1. Wyłącz w swoich cennikach metody Allegro Kurier DPD i Allegro Kurier DPD pobranie.
  2. Udostępnij metody Kurier DPD i Kurier DPD pobranie i ustaw dla nich dowolne ceny, zgodnie z twoją umową z DPD. Metody bez przedrostka Allegro będziesz rozliczać z DPD.
________
Κώστας
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@SklepDekorantka napisz do allegro przedstaw sytuację może Ci zrobią korektę 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
SklepDekorantka
#7 Wielbiciel#

Super, pewnie, że napiszę, może się uda 😉 baaaaaaaaaaardzo jestem wdzięczna za pomoc 😉

oznacz moderatorów
SklepDekorantka
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, już tak ustawiłam 😉

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Tak, od kilku miesięcy jest naliczana prowizja od kosztów wysyłki - zmienił się regulamin Allegro.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nic źle nie rozumiesz, takie są opląty 0,99 i 1,99. Prowizja od wysyłki.

oznacz moderatorów
SklepDekorantka
#7 Wielbiciel#

Ale mi dolicza 11,99 za każdą wysyłkę ;(

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@LEW433 ta do DPD ?  te dopłaty są do paczkomatów 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów