anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego liczba zdjęć jest nieprawidłowa, kiedy przesyłam wycenę pliku? co powinienem zrob

SEHATShop
#7 Wielbiciel#

Pomóż mi sprawdzić, czy mój format jest nieprawidłowy? Jak to rozwiązać?微信截图_20210125115338.png微信截图_20210125115224.png

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

cookie000
#15 Entuzjasta#

Na początek proponuję formułować zdania po polsku, bo Twoje zapytanie (dla mnie) jest zupełnie niezrozumiałe. A po drugie załączone zdjęcia nie są widoczne (jak na razie).

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@cookie000 "Kraj wysyłki: Chiny"😉

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@Knowhere  Podejrzewałem skorzystanie z tłumacza gugla, ale przy innym wpisie pytający sobie lepiej poradził 😉

A co do problemu - to chyba jest tak jak la_nika sugeruje (i to co teraz widać na zdjęciu) : niepoprawna ilość zdjęć. Jak się wpisze osobno, to się pokazuje. O, takie cuś na przykład:

https://a.allegroimg.com/s128/11ec82/b3293f644619b2eedc3a5f3ee3a9/TERMOMETR-BEZDOTYKOWY-NA-PODCZERWI...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@SEHATShop do oferty możesz dodać maksymalnie 16 zdjęć. Jeżeli próbujesz dodać mniej zdjęć, a wciąż otrzymujesz taki komunikat, to prześlij proszę do nas zrzuty ekranu lub filmik obrazujący co robisz po kolei, gdy próbujesz wystawić ofertę. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów