anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego muszę dodać umowę własną do przesyłek skoro mam już allegro inpost?

sklep_nikolandia
#7 Wielbiciel#

Klient opłacił zamówienie. Chcę nadać przesyłkę. W dostawach mam ustawione allegro paczkomaty inpost. Gdy klikam Nadaj przesyłkę to pokazuje mi się komunikat, że muszę dodać nową umowę własną. Jak mam skorzystać z opcji allegro paczkomaty inpost?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@sklep_nikolandia a masz umowę ? jak nie to musisz nadawać przez menadżer inposta 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sklep_nikolandia Cześć. Masz konto firmowe, zatem możesz nadać przesyłkę bez umowy wyłącznie przez Managera Paczek InPost. Przejdziesz do niego bezpośrednio przez ten link: https://manager.paczkomaty.pl/auth/login 

Jeśli chcesz nadawać paczki przez narzędzie Wysyłam z Allegro, to musisz mieć dodaną umowę z przewoźnikiem InPost. Piszemy o tym w tym artykule: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/wysylam-z-allegro-bezplatne-narzedzie-do-nadawania-przesylek-9g... 

Jeśli nigdy nie korzystałeś z Managera Paczek InPost, to załączam Ci również instrukcję nadawania. W razie pytań - daj znać 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

szklowdomu
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, a co w przypadku kuriera DPD? Też musi być umowa? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@szklowdomu nie, przesyłki DPD możesz nadawać w Wysyłam z Allegro bez umowy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

szklowdomu
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za odpowiedź. Chyba wiem, gdzie popełniłam błąd. W cenniku zamiast Allegro DPD, dodałam po prostu DPD - to o to chodzi tak?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@szklowdomu tak, to spowodowało problem. Tutaj lista metod dostawy z ktorych skorzystasz w Wysyłam z Allegro bez podpisywania umowy z przewoźnikiem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

szklowdomu
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję, teraz wszystko jasne.

oznacz moderatorów