anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę nadać przesyłki dpd jako osoba uprawniona

Client:104090164
#7 Wielbiciel#

witam. posiadam konto prywatne i to konto jest powiązane z innym kontem na ktorym jest prowadzona sprzedaż. mam udostepnione uprawnienia do sprzedazy i kiedy wchodze w zakładkę "uprawnienia kont" nastepnie "obsługa zamówień" -> "zamówienia" i klikam w złożonym zamówieniu przez klienta na "akcje" następnie "przesyłka" to zostaje przekierowana do prywatnego konta do zakładki "zamówienia" zamiast do obsługi tejże przesyłki. Jest tam pusto. Jak to zrobić abym miała dostep do tych zamówień? Przesyłka jest wybrana kurierem DPD. Jeżeli chodzi o zamówienia paczkomatem inpost to wszystko jest normalnie. zostaje przekierowana na strone inpostu i moge normalnie nadać przesyłkę. Dlaczego tak sie dzieje z DPD??

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104090164 Jeżeli do nadawania paczek korzystasz z Wysyłam z Allegro (a to wynika z Twojego opisu) to narzędzie jest udostępnione tylko dla kont firmowych. Jeśli więc chcesz uniknąć takich sytuacji, zaloguj się na konto z którego prowadzisz sprzedaż i z jego poziomu przygotowuj przesyłki do nadania. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów