anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę wydrukować wszystkich ofert z zakładki Mój asortyment?

MJ-S
#8 Zapaleniec#

Witam .

Sprawa wygląda tak zawsze podczas wyrywkowego sprawdzania stanu magazynu danej kategori, wchodzilismy w Nasz Asortyment ( na allegro ) wpisywaliśmy w wyszukiwarkę Np " lampa " wyswietlało sie np 100 aukcji prawym przyciskiem myszy robilismy opcje drukuj i drukowało nam wszystko co wyswietlała wyszukiwarki,  dzis robie podobnie i drukuje mi 5 aukcji i reszte pustych kartek. tak samo pokazuje w podgladzie wydruku. 

Gdy zrobie to samo lecz w wyszukiwarce allegro nie u siebie na " moj Asortyment " wszystko drukuje dobrze. 

zmienialiśmy drukarki 

zmienialismy przegladarki 

restetowalismy ustawienia stron itp; 

Ktos wie jak to naprawic lub jak w inny sposob wydrukowac taki " stan " gdyz te miniaturki ułatwiaja sprawę. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

A z  jakiej pozycji patrzysz na swoje oferty? a masz tylko z FV oferty. Patrzysz jako firma czy konsument?

oznacz moderatorów

MJ-S
#8 Zapaleniec#

Moj Asortyment. 

Wiekszosc ofert jest z FV lecz zdarzają sie bez. 

Firma 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MJ-S nie jesteśmy w stanie zmienić tych ustawień, ponieważ opcja "drukuj" i to jakie informacje są zaciągane do wydruku to kwestia używanej przeglądarki, a nie wynik ustawień stworzonych przez Allegro. Co mogę podpowiedzieć to na dole strony Mój asortyment jest opcja "Pobierz plik z ofertami", który można wydrukować. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

MJ-S
#8 Zapaleniec#

Probowałem róznych przegladarek i komputerów. 

Nic to nie zmienia. w zeszłym roku jeszcze szło tak zrobić 😉 

Tak jak Pisałem bardziej pomocna jest opcja o której mowiłem wczesniej niz wspomniana przez Cb bo są te miniaturki a w naszym asortymencie bardziej sie to przydaję.

 

oznacz moderatorów