anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę wypłacić środków z allegro

yano57
#2 Obserwator#

Trzeci dzień „walczę” z wypłatą moich pieniędzy. Kupujący dokonał natychmiastowej zapłaty, ja przedmiot wysłałem. On już go otrzymał i się cieszy.
Jestem ponad siedemnaście lat na Allegro i takiego „cyrku” nie było. Jakieś konto w PAYU załozyłem. Dwa razy już przelałem tam 1,01zł.

Przekazałem dane (udostępnianie numeru PESEL bardzo mnie zaniepokoiło).
Nic nie pomogło MOIMI, pieniędzmi nadal obraca Allego.
Teraz rozumiem, dlaczego drobna sprzedaż osób prywatnych przeniosła się na grupy na FB. Portal Allegro, zamiast ułatwiać, UTRUDNIA z roku na rok.
Z przykrością, ale widać czas opuścić Allero. 

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@yano57 Sprawdzę z zespołem status Twojej weryfikacji i wrócę do Ciebie z odpowiedzią, gdy tylko dostanę informacje w Twojej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@yano57 Tak jak obiecałam, wracam z informacjami w sprawie Twojej weryfikacji. Skontaktowaliśmy się z PayU, ale do zakończenia tego procesu wciąż brakuje skanu lub zdjęcia tylnej strony Twojego dowodu osobistego. Muszą być widoczne na niej następujące dane: imię nazwisko, pesel, data wydania i data ważności dokumentu oraz ciąg literowo liczbowy na dole. Dokument możesz dodać przez zakładkę ustawienia wypłat na swoim koncie Allegro lub bezpośrednio do operatora poprzez formularz kontaktowy. Na dole znajdziesz opcję "sprzedaję z allegro - zadaj pytanie"  oraz opcję "dlaczego nie mogę wypłacić środków". W polu do wpisania adresu w wiadomości podaj login allegro i będziesz miał możliwość tam także dołączenia pliku. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów