anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego nie moge wydrukowac na nowo etykiety z powodu zle wybranego rozmiaru paczki

zachariasz
#7 Wielbiciel#

Niechcacy kliknęlam typ skrytki Inpostu w  rozmiarze B,wydrukowalam etykiete  i oczywiscie nie moge nadac paczki bo nie otwieraja sie skrytki duze skrytki.

Czy taka zmiana nie jest mozliwa czy ja nie umiem znalezc sposobu

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

zachariasz niestety nie jest możliwa taka zmiana . Wygeneruj drugą z właściwym rozmiarem korzystając z managera paczek lub oferty pośrednika ,

aby anulować etykietę, prosimy, wejdź na stronę https://inpost.pl/kontakt, w formularzu wybierz temat: “Chcę otrzymać zwrot środków za niewykorzystaną etykietę”. Środki zostaną zwrócone na konto w Managerze Paczek maksymalnie do 14 dni.

oznacz moderatorów

zachariasz
#7 Wielbiciel#

Sorry ale czy to ja moge to zrobic czy  tylko Allegro lokalne????

Sprobuje "uratowac" chociaz owe 9 zl z groszami bo przeciez  niewykorzystana etykieta ma swoj numer ...

Dzieki

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@zachariasz To było na Allegro Lokalnie? Tam już nie zmienisz etykiety, ale opłata jest naliczana dopiero w momencie otwarcia skrytki i umieszczenia w niej przesyłki.

Jeśli tego nie zrobiłeś, opłata nie będzie naliczona. Wejdź na stronę InPost i nadaj paczkę ponownie, będzie 2-3 zł drożej.

oznacz moderatorów

zachariasz
#7 Wielbiciel#

Dzieki !!!!

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

zachariasz jeśli na lokalnie korzystasz z opcji ,,wysyłam z allegro ,, Twoje konto nie zostanie obciążone kosztem przesyłki jeśli jej nie nadasz .

oznacz moderatorów

zachariasz
#7 Wielbiciel#

Dzieki, bede tez ostrożniejsza w klikaniu

oznacz moderatorów