anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie otrzymałem linka aktywacyjnego do Allegro Gadane?

MAMY ROZWIĄZANIE!
browzur
#12 Orędownik#

W związku z wystawieniem po raz pierwszy przedmiotu na aukcję WOŚP, postanowiłem zgłębić nieco wiedzę o Allegro Gadane i będąc zalogowanym na Allegro, powiązałem konta. Nie otrzymałem żadnego linka aktywacyjnego, jak jest napisane. To jak to z tym jest? Na marginesie dodam, że wkurza mnie ten Wasz pop-up z ankietą. Zresztą, dwa razy na odczepnego, dodałem tam swoją opinię. Teraz co jakiś czas to okienko mi wyskakuje, więc je zamykam, mimo iż u siebie w ustawieniach mam te ustrojstwo zablokowane.GADANE.JPG

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
kasi_ak
#12 Orędownik#

Nie przejmuj sie ankieta😉 mi to wyskakuje srednio co 5 min🤣...byla juz o tym debata ze...przegladarka,ze ciasteczka a to g... jak wyskakiwalo tak wyskskuje😉

oznacz moderatorów
browzur
#12 Orędownik#

@kasi_ak  , jakbym wywołał wilka z lasu😄 Ublock Origin nie pomaga, ciacha na bieżąco sprzątam, więc pozostało klikać i spadówa1 kasi ak.JPG

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
browzur
#12 Orędownik#

@Knowhere , dzięki😀 Chyba dobrze to zrobiłem. Najpierw wkleiłem Twoją sugestię frazy i jak się mi pokazała, to zasubskrybowałemfiltry.JPG

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@browzur Nie widzę obrazka (musi zatwierdzić go moderator). Tak czy owak albo dodajesz tę pojedynczą regułkę do zakładki "moje filtry" (mowa o uBlock Origin), albo zamiast tego subskrybujesz listę, do której zalinkowałem.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
browzur
#12 Orędownik#

@Knowhere , najpierw potwierdziłem subskrypcję i otwarło mi się okno z regułami. Dla pewności, tam wkleiłem zapodaną przez Ciebie regułę i jak mi wyskoczyła na podświetleniu, to kliknąłem subskrybuj jeszcze raz...chyba że za pierwszą akcją weszły mi wszystkie. Ja się na tym nie znam, ale za rączkę zgredzika prowadziłeś dobrze...dzięki😁

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@browzur Do zakładki "listy filtrów" wkleja się linki do list ("własne > importuj", na samym dole), natomiast pojedyncze reguły lecą do zakładki "moje filtry".

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
browzur
#12 Orędownik#

@Knowhere , jeszcze parę kursów i na tym forum stanę się mimowolnie "obrytym" ekspertem. Dziękuję za info🙂

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@browzur Wyjaśniam, bo mam takiego znajomka, który po dostaniu bezpośrednich linków do kilku list, najpierw pootwierał je w przeglądarce, następnie skopiował z nich całość filtrów, wrzucił je do "własne > importuj" w "listy filtrów", a na koniec stwierdził, że to nie działa😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Jaki link aktywacyjny? Wystarczy, tak jak wspominasz, powiązać konto, być zalogowanym i już można pisać na Gadane.

oznacz moderatorów
browzur
#12 Orędownik#

@xyz96 , to akurat też wyczaiłem, ale czemu takie niedorzeczności nie są korygowane?😊

oznacz moderatorów