anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego od pięciu dni moje konto do wypłat nie zostało aktywowane?

Client:75702897
#9 Pomysłodawca#

Czekam od 5 dni na weryfikacje, zrobilam jedynie przelew 1, 01 zl. Czy ja mam uzupelnic dane osobowe z dowodu również czy to jest zbędne i czy ja mam nadal czekać czy po prostu cos robie nie tak. I jednak musze uzupełnić danymi z dowodu a takze zrobic przelew 1,01 zl?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

PayU 3 dni Przelewy24 5 dni, jeżeli wszystko się zgadza, jeżeli chcą uzupełnienia danych to o to proszą.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:75702897 aby weryfikacja się udała dane właściciela konta Allegro i konta w banku muszą być identyczne, natomiast z informacji przekazanych mi przez operatora PayU dane na przelewie weryfikacyjnym nie były zgodne. Jeśli razem z małżonkiem macie konto bankowe, aby weryfikacja się udała dane muszą zostać dodane do konta w tej zakładce w części "imię i nazwisko małżonka". Bo dodaniu tych danych, bardzo proszę wykonaj przelew weryfikacyjny ponownie w tej zakładce
Środki są na saldzie operatora PayU, więc wykonaj proszę przelew w części poświęconej temu operatorowi. Weryfikacja może potrwać do trzech dni roboczych.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:75702897
#9 Pomysłodawca#

Zmienilam dane i dodalam malzonka. W Payu pokazuje mi się blankiet. Wystarczy, ze zrobię przelew wpisując dane z blankietu czy muszę iść z tym blankietem na pocztę. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:75702897 widzę, że został dodany małżonek, ale konto zostało założone na jego dane, więc w tej sytuacji to Ty powinnaś być dodana jako małżonek do tego konta. 
Nie musisz iść na pocztę, możesz wykonać przelew kopiując dane z blankietu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:75702897
#9 Pomysłodawca#

Juz zmienilam, czyli mogę teraz zrobic przelew ze swojego konta bankowego, poniewaz nawet    moje konto bankowe jest tam na stale wpisane do allegro?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli są dane takie same na Allegro i na koncie bankowym, oczywiście możesz zrobić.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:75702897 tak, dziękuję, teraz możesz wykonać przelew weryfikacyjny z Twojego konta. Ale to jest ważne - przelew musi być wykonany z konta, którego numer został podany w formularzu tutaj. Więc albo powinnaś go tam zmienić albo wykonać go z tego konta, które jest tam podane 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:75702897
#9 Pomysłodawca#

Juz zrobilam przelew z tego numeru  konta jakie jest wpisane na allegro.  Przelew został zrobiony w banku santander na dane z formularza payu.

oznacz moderatorów

Client:75702897
#9 Pomysłodawca#

Witam, po zrobieniu przelewu nadal nie mogę korzystac z konta w payu, trwa weryfikacja, po jakim czasie mozna sie spodziewac odpowiedzi

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:75702897 Weryfikacja potrwa do 3 dni roboczych. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów