anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego podczas zakupu więcej niż jednego przedmiotu przesyłka nie jest jedna, tylko się sumują?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Bursztynka88
#7 Wielbiciel#

Podczas kupowania u mnie więcej niż jednego przedmiotu klient musi zapłacić  za przesyłkę więcej. Dlaczego dostawy się sumują? Powinna być jedna dostawa dla wszystkich przedmiotów, ponieważ  będą wysłane w jednej paczce.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
Agent051
#16 Inspirator#

@Bursztynka88 Bo masz źle ustawiony cennik dostaw. Musisz ustawić różne cenniki, bo masz różne gabaryty przedmiotów. Przy drobniejszych przedmiotach ustaw w cenniku ilość produktów, które zmieszcza się w jednej przesyłce. Ustaw też opcje, że w przypadku różnego kosztu wysyłki kupujący płaci wyższą kwotę. Pochyl się nad tymi cennikami, bo betonowych słupków nie wyślesz paczkomatem. To produkt raczej do wysylki paletowej albo odbioru osobistego.

oznacz moderatorów
Bursztynka88
#7 Wielbiciel#

Dziękuję bardzo za odpowiedź 😉

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Bursztynka88 Ustaw odpowiednio cenniki dostaw. Nie ograniczaj ilości sztuk w paczce do 1. Nie doliczaj dopłat za kolejną sztukę. Ustaw w paczce tyle sztuk, ile możesz tam zmieścić, bez żadnych dopłat. W sposobie łączenia kosztów wysyłki dla ofert z różnymi ustaw "koszt najdroższej dostawy". https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/cennik-dostawy/jak-ustawic-odpowiedni-sposob-laczenia-kos...

oznacz moderatorów
Bursztynka88
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję za odpowiedź 😉

oznacz moderatorów