anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego przy wznowieniu oferty nie wznawiają się warianty?

pikenhagen12
#7 Wielbiciel#

Problem z wielowariantowoscia po odnowieniu sie aukcji automatycznie , aukcja sie dodaje ale warianty już nie . Czy jest jakas mozliwosc zeby sie warianty automatycznie odnawiały???

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pikenhagen12 rozumiem, że nie dotyczy to konta, z którego piszesz? Podaj proszę numer oferty, której dotyczy Twoje pytanie.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

pikenhagen12
#7 Wielbiciel#

Pisze z innego konta, to nie chodzi o jedną aukcje tylko o wszystkie które sie odnowiły po 30 dniach , wowczas w aukcji wariantów juz nie ma, wysyłam przykładową oferte
https://allegro.pl/oferta/stol-debowy-loft-santos-rozkladany-300-400-x-100cm-11924259834

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pikenhagen12 dziękuję za wiadomość. Konsultuję to i gdy tylko otrzymam odpowiedź, wrócę tutaj z informacjami. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

pikenhagen12
#7 Wielbiciel#

Ok czekam na odpowiedż

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pikenhagen12 otrzymałam odpowiedź, że wszystkie warianty powinny się zaciągnąć automatycznie po wznowieniu oferty zakładając, że nic w ofercie nie zostało zmienione.
Taka aktualizacja ofert i wariantów może trochę zająć (kwestia 3/4h). Czy widzisz, że dane się aktualizują, gdy minęło więcej czasu? Sprawdziłam, że w podesłanej ofercie jeszcze nie ma informacji o wariantach.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

pikenhagen12
#7 Wielbiciel#

Nie aktualizują się . Czy może mieć wpływ na to że jedna aukcja kończy sie w innym terminie niż pozostałe jeżeli chodzi o jeden konkretny wariant?

 

oznacz moderatorów

pikenhagen12
#7 Wielbiciel#

??

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pikenhagen12 wybacz brak odpowiedzi, ale po przekazaniu informacji od Ciebie nie otrzymałam jeszcze informacji zwrotnej z konsultacji, dlatego muszę poprosić Cię o cierpliwość. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

pikenhagen12
#7 Wielbiciel#
Wiadomo coś?
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pikenhagen12 przepraszam, że tak długo czekasz. Przypomniałam się w tej sprawie i wysłałam dodatkową konsultację, gdy tylko dowiem się czegoś więcej, dam znać! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pikenhagen12 już wyjaśniam. Sprawdziliśmy ofertę, którą podałeś (11924259834) jest ona zupełnie nową ofertą, nie wznowioną. Narzędzie wielowariantowości nie bierze jeszcze pod uwagę nowych ofert.
Wskazana przez Ciebie oferta ma zupełnie inne ID, które nie odnosi się do numeru poprzedniego. Jeżeli w Twoich ustawieniach oferty będą wystawiać się z nowymi numerami ID - taka sytuacja może nastąpić ponownie. 
Dlatego konieczne będzie ponowne połączenie ofert w wielowariantowość. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów