anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego są dwie faktury? Jedna z allegro a druga z InPost

olga083
#7 Wielbiciel#

Za przesyłki allegro smart paczkomat widzę że allegro pobiera opłatę 0,99zł za przesyłke. Na koniec miesiąca jest faktura. Drugą fakturę otrzymuję od InPost za te same wysłane paczki? Jak to jest? Czy ja już coś mieszam. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@olga083

   W jaki sposób nadajesz? Przez Managera Inpostu?  0.99 zł to jest nasza dopłata do Smarta dla Allegro. Poza tym nie powinnaś nic płacić za przesyłki Smart.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

olga083
#7 Wielbiciel#

Na fakturze InPost mam dwie pozycje. Jedna to usługi paczkomatowe standard, a druga usługi paczkomatowe wg załącznika allegro . Dodam że nie wysyłam nic poza Allegro. Tylko allegro smart i bez smart. 

Czyli placę i za te przesyłki osób spoza Smart i te że, smartem. Allegro też przecież dolicza po zakupie te 0,99zł do swojego rachunku. Czyli de facto płace za te przesyłki np. że, startem 0,99zł Allegro (na końcowej fakturze za każdy miesiąc) i InPostowi 0,99zł.

 

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@olga083 Faktura z InPost jest za przesyłki, które nie mają SMART'a. Klient płaci ci za nie, a ty musisz zapłacić InPost'owi. Do faktury powinna być dołączona specyfikację w której znajdziesz szczegóły każdej przesyłki. 

Oczywiście Allegro pobiera od tej wartości prowizję na poziomie towarów, które były wysłane. 

oznacz moderatorów

olga083
#7 Wielbiciel#

annas14-firma

#13 Ambasador#

Na fakturze InPost mam dwie pozycje. Jedna to usługi paczkomatowe standard, a druga usługi paczkomatowe wg załącznika allegro . Dodam że nie wysyłam nic poza Allegro. Tylko allegro smart i bez smart. 

Czyli placę i za te przesyłki osób spoza Smart i te że, smartem. Allegro też przecież dolicza po zakupie te 0,99zł do swojego rachunku. Czyli de facto płace za te przesyłki np. że, smartem 0,99zł Allegro (na końcowej fakturze za każdy miesiąc) i InPostowi  także kolejne 0,99zł.

 

oznacz moderatorów