anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dokonałem wypłaty (automatycznie) po sprzedaniu przedmiotu na allegro lokalnie - złe konto

fanta1986
#7 Wielbiciel#

dzień dobry,

jak zatrzymać wypłatę na złe konto na allegro lokalnie? zmieniłem już na poprawne, ale płatność zostałą zlecona na to stare już niepoprawne? z góry dziękuję za pomoc.

Sebastian

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@fanta1986 Cześć 🙂 Przykro mi, ale już nie ma możliwości zatrzymania wypłaty, środki są już w banku. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

wojmans
#8 Zapaleniec#

Dobrze, co jeśli to jest konto nie na moje nazwisko? Czy pieniądze wrócą? (Przy zmianie numeru konta na nowe, system informuje, że konto musi być na moje nazwisko.)

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@wojmans Jeśli dane konta bankowego nie były zgodne z danymi allegro jakim sposobem zostało ono zweryfikowane?

oznacz moderatorów

wojmans
#8 Zapaleniec#

Były zweryfikowane. Kiedyś w przeszłości (20 lat temu). Konto bankowe było wspólne z kimś. Teraz jest tylko kogoś, a ja danych w allegro nie zmieniłem:). Rozumiem, że to jest żadna przeszkoda żeby pieniądze zostały tam przelane?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@wojmans Nie wrócą jeżeli zmieniłeś nr konta już po zleceniu wypłaty(tu automatycznie), wrócą jakby konto było nie aktywne> zamknięte w banku.

oznacz moderatorów

wojmans
#8 Zapaleniec#

Dzięki za info @LEW433 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Niestety miałeś je przypisane do konta Allegro i jest aktywne to poszły.

oznacz moderatorów