anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostawa jutro po co allegro wprowadza w błąd kupującego

juraszekczesci
#10 Popularyzator#

Czy szanowne Allegro może ogarnąć ten bajzel ?
Mam ustawione, że zamówienia 12:30 jak i inpost jak i DPD bo tymi głównie się posługuje. 
Z reguły odbiór paczek z paczkomatu bo mam blisko jest o 13:20 czasem 13:40-14.
DPD od 15:30 do 17.
TO PO JAKĄ KONEWKĘ PRZY MOICH OFERTACH DAJECIE PRZEWIDYWANA DOSTAWA JUTRO ? JAK JUŻ MAMY 13:45
jakiś Pan Pani zamawia sobie coś ode mnie i myśli, że będzie jutro ?
A gó*** bo nie będzie. Bo nie odbierze już nikt tego ode mnie ani ja nie będę tego zawoził na gwałt.
Ale jak ja dostanę negatywa bo kupujący może to Allegro jak zwykle umyją rączki prawda ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

brakestop
#13 Ambasador#

"to Allegro jak zwykle umyją rączki prawda ?""

PRAWDA !

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@juraszekczesci problemem jest to że nadajesz paczki po tym terminie i system sam se wylicza, na przyszłość nawet jak zdążysz nadać zamówienia złożone po 12:30 to pod żadnym pozorem ich nie nadawaj bo wtedy będą takie cyrki jak teraz 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

juraszekczesci
#10 Popularyzator#

@kostats11 Dla mnie to jest nie pojęte. Mam ustawione do 12:30 zamów bo o 13 z hakiem mam paczkomat a nie będę płacił za podjazd kuriera bo nie zawsze mam 5 paczek już wystarczy, że allegro grabi swoje i DPD też swoją żałosną politykę uprawia.
Ale do rzeczy. Jak mam ustawione do 12:30 to powinno być do 12:30. Nie wyrabiasz sie do deklarowanej godziny masz negatywa za wprowadzenie w błąd i bez dwoch zdań jest to twoja wina nie wywiązałeś sie z tego co deklarujesz.
Jeszcze teraz jak wprowadza to, że trzeba napisać do allegro o zmianę oceny i to kupujący już to widzę, jak będzie się u każdego świecić na czerwono bo ktoś zawinił ktoś źle spakował i problem można rozwiązać. 
Już coraz mniej mi się chce sprzedawać i płacić "wybielaczom czytaj. Allegro" Bo na każdej płaszczyźnie jest jakiś problem. Przypominają mi taką jedną partię rządzącą JAK NIE KIJEM TO BATEM !

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@kostas11 

problemem jest to że nadajesz paczki po tym terminie i system sam se wylicza, na przyszłość nawet jak zdążysz nadać zamówienia złożone po 12:30 to pod żadnym pozorem ich nie nadawaj bo wtedy będą takie cyrki jak teraz

mylisz pojęcia

problemem jest dupowaty algorytm allegro wciskany na siłę,

który nie uwzględnia problemów jakie sam tworzy

powoli ta zaawansowana informatyzacja allegro staje się parodią samej siebie

 

 

 

oznacz moderatorów