anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Drugie konto lub drugi profil pod jednym nazwiskiem i jako osoba prywatna. JAK TO ZROBIĆ?

4zmiana
#1 Nowicjusz#

Chciałabym założyć drugą platformę sprzedażową JAKO OSOBA PRYWATNA.

Czy jest to możliwe?

Na obecnej zostawię przedmioty dla panów (art. elektryczne, AGD, ślusarskie...), a na drugiej chciałabym umieścić wyroby artystyczne (rzeźby, ozdoby itp)

Wiem, że sprzedawcy zarejestrowani jako FIRMA posiadają po kilka kont, ale jako os.pryw. nie widzę u siebie takiej opcji...

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Client:47295977
#11 Animator#

Możesz mieć wiele prywatnych kont, oczywiście każde na inny adres mailowy. Rejestrujesz się tu:
https://allegro.pl/rejestracja?origin_url=%2F

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

2.9.

Użytkownik może dokonać Rejestracji więcej niż jednego Konta, pod warunkiem, przyporządkowania do każdego z nich innego adresu e-mail. Użytkownik posiadający aktywną usługę Abonament może w ramach logowania do Allegro przełączać się pomiędzy dowolną liczbą Kont bez konieczności każdorazowego i odrębnego logowania się do danego Konta tego Użytkownika, a także udostępnić wybrane przez siebie funkcjonalności związane z obsługą Transakcji lub Ofert osobie należycie umocowanej przez Użytkownika, która będzie miała możliwość korzystania z nich po zalogowaniu się na swoje Konto. Użytkownik Konta ponosi pełną odpowiedzialność za działania i zaniechania osoby należycie umocowanej związane z udostępnionymi jej funkcjonalnościami.

https://allegro.pl/regulamiu

Tu rejestrujesz: https://allegro.pl/rejestracja?origin_url=%2F

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@4zmiana Tak, możesz założyć kilka kont na Allegro jako osoba prywatna, ale miej na uwadze, że prowadzenie ciągłej i zorganizowanej sprzedaży w ofertach wieloprzedmiotowych, zwłaszcza na platformach sprzedażowych, może się wiązać z koniecznością zarejestrowania działalności gospodarczej i przestrzegania praw konsumentów, a także z odprowadzaniem odpowiednich podatków.  

oznacz moderatorów