anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Działam drop allegro-allegro a allegro prosi o zdjęcia towaru

kowjaro
#2 Obserwator#

Jak mam wyjaśnić allegro że działam drop allegro-allegro aby moje konto zostało odblokowane?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

serwis-texas
#21 Demiurg#

@kowjaro 

Ale co oznacza drop allegro-allegro.  Fulfillment?

oznacz moderatorów

kowjaro
#2 Obserwator#

Czyli wystawia aukcje towaru X, który klientowi wyśle zamawiając towar X z innej aukcji. Chodzi o to, że nie nadaje wysyłki ze swojego jakby konta, tylko wysyła poprzez inną aukcje.

oznacz moderatorów

Andrew_fcb
#7 Wielbiciel#

Czy nie jest tak, że taki „drop” jest nie zgodny z regulaminem? Czy osoby które u zamawiają wiedzą, że ich dane są przekazywane 3 stronie? 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@kowjaro 

Ok, teraz rozumiem to pojęcie 🙂

Wiesz, DBT ma to do siebie że jak nie chce dopuścić dropa to nie dopuści i tyle.

 

oznacz moderatorów

baldes
#9 Pomysłodawca#

Ani Tobie ani innym "kombinatorom" nie powinni odblokowywać.  Mam dosyć sprzedając agd i elektronikę zakupów gdzie faktura idzie na firmę ewidentnie handlową i uwagi do zakupu jak z szablonu - "bardzo proszę nie dołączać, żadnego dowodu zakupu do przesyłki ponieważ zakup na prezent..." I taki cwaniak jeden z drugim później zdziwieni, że jak wraca zwrot to go nie chcemy przyjąć i straszą albo wystawiają negatywa. Sami nie inwestują w towar, nie płacą za jego magazynowanie a później pakowanie i wysyłkę - często to sklepy internetowe albo handlarze z facebooków i innych wynalazków ale większość to allegro.

oznacz moderatorów