anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dzień dobry, została nałożona blokada na allegro businsess . Jak ją znieść?

Agrowow_pl
#7 Wielbiciel#

11.09 została nałożona na nasze konto blokadę w postaci zakazu sprzedaży , automatycznie zakańczając wszystkie nasze aukcje .

W mailu dostaliśmy wiadomość :

" informujemy, że na Twoje konto wprowadziliśmy częściowe ograniczenia funkcjonalności w związku z uzasadnionymi obawami co do bezpieczeństwa konta lub zawieranych transakcji, zgodnie z art 2.12 Regulaminu Allegro. Nasze uzasadnione obawy dotyczą zwłaszcza powiązań z innymi, objętymi przez nas sankcjami, kontami w Serwisie, co narusza dodatkowo art. 8.7 Regulaminu Allegro." 

Wszystkie zgody zostały udostępnione, więc nie rozumiemy skąd ta blokada. 

Na wiadomości nie ma odzewu, a chcielibyśmy wznowić sprzedaż.

Jak możemy rozwiązać taki problem ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mwmonety
#21 Demiurg#

Pozostaje ci teraz tylko trudny dialog z Działem bezpieczeństwa Allegro , oni blokują i tylko oni mogą ograniczyć sankcje 

oznacz moderatorów

Agrowow_pl
#7 Wielbiciel#

Czekam właśnie na maila .

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @Agrowow_pl. Kwestie blokady konta możesz wyjaśnić jedynie w prywatnej korespondencji mailowej z naszym działem bezpieczeństwa. Nie mamy możliwości ingerencji w decyzje i działania tego działu. W wiadomości mailowej otrzymasz wyjaśnienie przyczyny ograniczenia oraz dalsze wskazówki. 

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Agrowow_pl
#7 Wielbiciel#

W jaki sposób mam się skontaktować z poziomu konta allegro, żeby dokończyć temat z odpowiednim działem ?

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@Agrowow_pl 

Odpisywać na e-mail od DBT

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

@Agrowow_pl, wszystkie informacje otrzymasz w sprawie mailowej o numerze 44955369.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów