anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile będzie trwało weryfikowanie konta bankowego do allegro pay

Client:44861975
#7 Wielbiciel#

Witam. Klient kupił odemnie przedmiot na allegro lokalnie. Pieniądze są na allegro finanse nie miałem podanego konta bankowego. W poniedziałek wysłałem wszystkie domumenty skan dowodu wypełniłem formularz i zrobiłem przelew. Przelew doszedł i została kwota przelewu mi zwrócona a nie mogę wypłacić pieniędzy bo konto cały czas w trakcie weryfikacji. Minęły 3 dni i nic. A klient upomina się żebym wysłał mu zakupiony przedmiot a nie zrobię tego dopóki niebede miał pieniędzy na swoim koncie. Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:44861975 Weryfikowanie PayU trwa 3 dni robocze, a Przelewy24 - 5 dni roboczych. Dane osobowe konta Allegro muszą być takie same, jak dane osobowe konta w banku.

Sprawdź gdzie masz pieniądze, w PayU czy w Przelewy24.

oznacz moderatorów

Client:44861975
#7 Wielbiciel#

Pieniądze są w PayU i tam robiłem weryfikację i nic cisza. A potrzebuje pilnie przelać te pieniądze na konto. Niewiem co robić.. 

oznacz moderatorów

Client:44861975
#7 Wielbiciel#

Można to jakoś sprawdzić? Żadnego e-maila też nie ptrzymalem

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44861975 Tak jak napisał @xyz96, standardowo weryfikacja wypłat w PayU trwa do trzech dni roboczych. Twoje dokumenty otrzymaliśmy w poniedziałek przed północą, więc poczekaj proszę jeszcze cierpliwie. Jeśli ten okres minie, a wypłaty wciąż będą nieaktywne, napisz proszę ponownie. Pomożemy 😉 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Sojiro
#12 Orędownik#

Co do wysyłki, to skoro pieniądze widnieją na Allegro Finanse to bym raczej klienta nie zwodził i wysłał niezwłocznie towar. Może on Ci nieźle namieszać, jeżeli jego cierpliwość się skończy.

oznacz moderatorów