anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Inny sprzedający podszywa się pod mój produkt .

zdrowawedzarnia
#7 Wielbiciel#

Jestem producentem - wytwórcą bardzo ładniego, świeżego fileta z karpia ale także innych ryb .  Bardzo przykładamy się się do wykonania , nasz filet jest przygotowany w dniu wysyłki , stosujemy specyficzny rodzaj cięcia , który ładnie oczyszcza mięso. Dbamy o sposób wysyłki , jakość produktu , jeździmy na terminale , żeby jak najpóźniej ryba docierała na załadunek. Inny Sprzedający kopiuje nasz kod GETIN opatrzony nazwą własna produktu !! i heja z podróbami. Nie musi generować kodów , korzysta z naszych opinii produkowych i dodatkowo obciąża nas swoimi błędami . Allegro ma to w pompie . Piszemy i zero odpowiedzi , albo lakoniczne bzdury . 

Jak się uporać z takim przypadkiem ??

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

az1rael
#21 Demiurg#

fileta z karpia podrobić się nie da pod tym kodem ean / getin produkt to filet z karpia i zgodnie z katalogiem zestakują się wszystkie filety wszystkich sprzedawców z allegro więc problemu nie ma chyba że ktoś podłączy filet z czego innego wtedy jest powód do usunięcia

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie kopiuje tylko podłącza się do kod EAN Allegro i tu jest problem, nic z tym nie zrobisz. Dokładny opis oferty tylko może pomóc.

oznacz moderatorów

mikeza
#21 Demiurg#

@LEW433 nie do końca się zgodzę z tym, że nic nie można zrobić. to jest tylko dobra wola allegro. Miałem już sytuację ze swoimi ofertami, które zostawały usuwane przez portal, bez opcji wznowienia, tylko i wyłącznie dlatego, że ktoś zgłaszał połączenie z produktem z własną marką, gdzie tam nawet ean nie było. 

Najlepsze było to, że połączenie funkcjonowało ze 2 lata bez problemu, ponieważ był to produkt ogólnie dostępny w hurtowniach motoryzacyjnych i z początku nie miał danych personalizowanych w parametrach. Autor oferty dopiero po pewnym okresie zmienił w nim parametry, oznaczył własną "fikcyjną" marką i na tej podstawie allegro usunęło powiązane z tym produktem oferty.

Da się, ale tylko portal wie kiedy działa i na jakiej zasadzie.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mikeza
#21 Demiurg#

@zdrowawedzarnia jeśli macie własną produkcję, własne kody Getin, i produkt oznaczony własnym logo itd to zgłaszajcie do allegro podszywanie się pod Wasze produkty. Oni jak chcą to usuwają takie na dziko połączone oferty, ale to zależy tylko od ich dobrej woli i humoru.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mikeza coraz więcej takich problemów na forum, ciekawe kiedy ktoś się wkurzy i zrobi z tym porządek, bo to nie jest poprawnie przeprowadzone katalogowanie przez allegro 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@zdrowawedzarnia tego nie musi robić sprzedawca, tylko allegro

właśnie wznawiałem u siebie produkt do którego allegro podpięło 20 eanów,

a produkt tego producenta ma tylko jeden ean

 

oznacz moderatorów