anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ISBN - starsze książki wydane po 1950 nie mają ISBN

sineloco
#8 Zapaleniec#

Jak sobie wyobrażacie ręczne wprowadzanie ISBN zakup skanerów zatrudnienie ludzi do w prowadzania ISBN

niektóre wydawnictwa niskonakładowe nie mają ISBN - co wtedy ?

niektóre wydawnictwa naukowe wydane po 1950 - 1990 nie mają nadanego ISBN - co wtedy ?

wydawnictwa muzealne towarzystw naukowych wydawnictwa własne ........... nie mają ISBN - co wtedy ?

wydawnictwa po polsku ale wydane zagranicą nie mają ISBN - co wtedy ?

wydawnictwo drugiego obiegu nie mają ISBN - co wtedy ?

jest tysiące książek wydanych pomiędzy 1950 - 1999 rokiem które nie mają ISBN - co wtedy

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mwmonety
#21 Demiurg#

Stare książki wystawiaj w kategorii antyki-kolekcje tam nie ma potrzeby pisania tych kodów.

oznacz moderatorów

sineloco
#8 Zapaleniec#

2- 3 starsze reszta wydane po 70 roku i nie są antykami 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

To nie ma raczej znaczenia książka która ma 10 lat też może być jako przedmiot kolekcjonerski a nawet nowsza. 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mwmonety  Ale po co kombinować skoro można bez problemu wystawiać takie książki bez ISBN w normalnych kategoriach?  Szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem z czym problem ma @sineloco 

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg  Nie wiem ja tylko mówię na podstawie swojej kategorii ,osobiście to wystawiam tu nawet nowe tematycznie związane z tą kategorią i nigdy mi nic nie usuwali .

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mwmonety No jasne, że można tak jak radzisz.  Ale można też w kategorii Książki i komiksy i raczej nie ma z tym większych problemów 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@sineloco   Warto śledzić aktualności Allegro i wtedy wszystko się wie 😁

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/obowiazkowy-parametr-isbn-zmieniamy-dotychczasowe-plany-0AGA2Xn...

Wymagany jest tylko 1 %  ISBN.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

sineloco
#8 Zapaleniec#

Allegro zakończyło większość aukcji tam na pewno było powyżej 1 % bez   Wznawiania - to nie uczciwe 

oznacz moderatorów