anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak długo moje ogłoszenie będzie widoczne w Allegro Lokalnie?

Damian230996
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry 

 

Zauważyłem taki szczegół. na Allegro lokalnie podobno można wystawiać i nie ma tu ograniczeń czasowych. Nawet na formulażu pisze że czas publikacji bez limitu. Wchodzę na wszystkie oferty sprzedającego czyli na siebie i patrzę na swoje produkty. najeżdzam kursorem i pisze 29 dni do końca. 28 dni do końca.

 

To jak to w końcu jest. Te ogłoszenia wiszą dopuki się nie wyprzedadzą czy wiszą tylko przez miesiąc a potem zaś wprowadzać wszystko od nowa w razie gdyby nie zeszło ? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

Na Lokalnie licytację wystawiasz na 7 dni, a Kup teraz do czasu zakupu.

oznacz moderatorów

Damian230996
#9 Pomysłodawca#

Daje na kup teraz. Wchodzę na wszystkie moje oferty po czym kieruje mnie na zwykłe allegro najezdzam kursorem i pisze mi że zostało 29 dni do końca. A przy wystawieniu pisze ze czas publikacji bez limitu. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tak jest napisane po powiększeniu miniaturki na zwykłym Allegro, ale na Lokalnie oferta będzie trwała do czasu zakupu. Tego się nie da kupić na zwykłym Allegro, tylko na Lokalnie.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Damian230996  oferty wystawiasz na czas nieokreślony, ale one trwają 30 dni i się automatycznie odnawiają.

oznacz moderatorów

Damian230996
#9 Pomysłodawca#

Czyli niby czas nieokreślony ale po 30 dniach oferta wygasa i automatycznie sie odnawia ? Trochę bez sensu ale okej 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Damian230996zobacz tutaj  i ustaw filtr na typ opłaty : wystawienie

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Damian230996 Na Lokalnie wystawiasz bezterminowo, czyli do czasu zakupu lub zakończenia oferty przez Ciebie. Nie trwają one 30 dni, tylko trwają bezterminowo. Na zwykłym Allegro ten komunikat wprowadza w błąd. Nie dziwię się, że zwróciłeś na to uwagę.

Nie może być tak, że coś ma czas nieokreślony, ale trwa 30 dni.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Damian230996, jest tak, jak mówił m.in. @xyz96 - licytacja trwa 7 dni. Jeśli nie będzie ofert kupna, po tym czasie wznowi się automatycznie.

Z kolei oferta na Allegro Lokalnie jest wyświetlana, dopóki nie pojawią się oferty kupna. Jeśli Kupujący wybierze opcję Kup teraz, ale przez 5 dni nie dokona płatności, taka oferta również wznowi się automatycznie. Jako Sprzedający otrzymasz po 4 dniach informację, że Twoja oferta zostanie wznowiona i możesz w tym momencie zadecydować, czy chcesz taką ofertę wznowić, czy też nie. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów