anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak doładować konto na Allegro żeby zwrócić wpłatę za przesyłkę?

Ntronic
#7 Wielbiciel#
Spoiler
Jak doładować konto na Allegro żeby zwrócić wpłatę za przesyłkę?

Kupujący zapłacił mi 3 razy za przesyłkę trzech przedmiotów, a wszystko wysyłam w jednej paczce i nie chciałbym zwrócić za dwie przesyłki, ale na moim koncie jest 0zł. Nigdzie nie mogę znaleźć opcji żeby zasilić konto. Gdzie w panelu użytkownika się to robi?
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

pinsplash
#21 Demiurg#

@Ntronic Nie ma takiej opcji. Musisz poprosić o numer konta bankowego i zwrócić ze swojego.

Ps. Pamietaj że od tych pozostałych dwóch przesyłek płacisz tez prowizję. I że będziesz miał problem z jakością - bo będą one figurowały jako niewysłane w systemie.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

nie ma takiej możliwości , jeśli w rozsądnym czasie nie spodziewasz się wpływu ze sprzedaży pozostaje poprosić kupującego o dane do przelewu . Wyślij w 3 paczkach / to dobra rada / , były już sytuacje gdy klient upominał się o przesyłki . 

oznacz moderatorów

Ntronic
#7 Wielbiciel#

Dziwne, że klienci musza płacić za za każda przesyłkę zamawiając kilka rzeczy od jednego sprzedawcy. Przecież to może być elementem zniechęcającym do zakupu.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Ntronic To zależy od tego jak TY ustawisz opcje wysyłki 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

pinsplash ustawienia mogą być O.K , ale kupujacy może mieć oczy z guzików .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ntronic masz rację, to może być zniechęcające, dlatego zwróć proszę uwagę na swoje ustawienia w cenniku dostawy, ponieważ np. w ofercie 10067032525, o której wydaje mi się, że piszesz masz ustawioną maksymalną ilość w paczce na jeden, a każda kolejna kosztuje 14 zł. 

la_nika_0-1620721061662.png

W drugiej ofercie, w której zakupu dokonał ten Kupujący również jest takie ustawienie w cenniku dostawy. Dlatego koszt dostawy został naliczony trzykrotnie. 

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów