anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak kupić coś z pieniędzy z konta allegro?

KlockizPasja
#7 Wielbiciel#

Czołem,

zakładając konto, podałem inne imię i nazwisko niż moje prawdziwe. Nie wiem dlaczego, wtedy (czyli jakieś 2 lata temu) myślałem że lepiej nie podawać prawdziwego. Jednak później sprzedałem kilka rzeczy. Chciałbym te pieniądze wypłacić, bądź choć zapłacić nimi za coś kupując, jednak wypłata niemożliwa, przez złe imię i nazwisko. Ktoś wie czy choć druga opcja jest możliwa?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

@KlockizPasja Założyć prawdziwe konto.

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

I co dalej ?

Przecież kasa jest na tym "lewym".

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@KlockizPasja Zmień dane na prawdziwe i po ,ptokach. Chyba że to konto firmowe to musisz zmienić najpierw na  zwykłe.

oznacz moderatorów

KlockizPasja
#7 Wielbiciel#

Właśnie staram się dojść do tego, czy to możliwe by zmienić imię i nazwisko na allegro.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@KlockizPasja Próbuj, ale może pozostanie strata niestety.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@KlockizPasja Zmień dane konta allegro na prawidłowe tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/dane-konta/ (dane osobowe na koncie allegro muszą być zgodne z danymi osobowymi konta bankowego, które aktywujesz w allegro finanse).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

KlockizPasja
#7 Wielbiciel#

Zmieniłem. Robiłem tak jednak już kilka razy, zaznaczając powód błędnie podane dane. Jednak za każdym razem allegro odrzucało zmianę po rozpatrzeniu.

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@KlockizPasja Odrzucało zmianę z jakiego powodu? Prosili o przesłanie zdjęcia/skanu dokumentu tożsamości?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@KlockizPasja Te pieniądze można tylko wypłacić na konto bankowe, albo przekazem pocztowym na adres zamieszkania, jednak musu to być konto lub adres osoby o takim imieniu i nazwisku, jakie wpisałeś przy zakładaniu konta Allegro. Jeśli taka osoba nie istnieje, będziesz miał problem, ale nie oznacza to, że pieniądze przepadły. Musi istnieć jakaś  procedura, która umożliwi Ci ich odzyskanie. Zapytaj o to Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf&subjectId=86e88a9d-e...

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

byndzie cienszko, ale tszeba wieszyć! (i wietrzyć) 🙂

trzymamy kciuki za to, żeby się udało i..
<daje kopa w głupi zad za podawanie fałszywych danych przy prawnie wiążących aukcjach>

@KlockizPasja, wiesz, że sprzedaż (i kupowanie) na fałszywe dane, to tak jakbyś się podpisał
jako Iks Igrekowski i w razie problemów (np POK) byś nic nie uzyskał, a sąd by ci nałożył karę.

oznacz moderatorów