anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak nadac ponownie paczke w przypadku zwrotu uszkodzen paczkomat smart

AQUA-AKTIV_PL
#7 Wielbiciel#

otrzymuje zwrotna paczke smart uszkodzona w transporcje , w jaki sposob nadac ponownie paczke do paczkomatu ,jezeli mail klienta jest mailem allegro

zwykłym paczkomatem nie da rady bo brak maila , mail allegro nie przejdzie klienta

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

konto zamknięte
Nie dotyczy

nie nadawaj, dzwoń do inPostu z pretensjami, paczki są ubezpieczone na 1,000zł, więc na spokojnie 🙂

oznacz moderatorów

AQUA-AKTIV_PL
#7 Wielbiciel#

ale klientowi trzeba towar wymienic

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

a klient podesłał zdjęcia, że to w transporcie się uszkodziło, czy zrzucił z 10 piętra sam? 🙂

bo jeśli wszystko jest okej, zgodnie ze zdjęciami, to racja, wyślij na stara etykietę smart, mówią, że można jakoś, ale nie wiem, nie wysyłam tak 🙂 jeśli nie no to zamówi drugi raz bez opłacania, a tamto niech anuluje.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Niech klient zrobi zwrot, oddaj mu kasę i niech zakupi ponownie to samo będziesz miał ponowny smart do nadania.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

wujek, ale on już paczkę ze zwrotu odebrał, ja myślę, że najpierw reklamacja w inPoście, potem zwroty.. ale czekaj.. smarty wysyłki są za darmo generowane.. kumasz o co mi chodzi, że poprostu już wygenerowaną etykietkę niech wrzuci jeszcze raz i tyle 😄

oznacz moderatorów