anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak naprawić błędy w tłumaczeniu rynku czeskiego?

noguiltmeal
#8 Zapaleniec#

Cześć,


Używam tłumacza google, więc przepraszam za błędy gramatyczne.
Z jakiegoś powodu za każdym razem, gdy próbuję automatycznie przetłumaczyć polski produkt na rynek czeski, pojawia się ten błąd "Nie udało się nam automatycznie przetłumaczyć opisu lub tytułu tej oferty. Dodaj własne tłumaczenie.” . Kiedy próbuję ręcznie umieścić tłumaczenie z Google Translator, nadal kończy się dokładnie tym samym błędem i nie wiem, jak to naprawić. Czy jakiś delt z czymś podobnym i rozwiązał problem? Czy robię coś źle? Próbuję wystawić moje przedmioty na rynek czeski i ten błąd w tłumaczeniu uniemożliwia mi to. W przypadku niektórych elementów jestem w stanie wymienić, ale w przypadku niektórych po prostu nie mogę wymyślić, jak pozbyć się tego błędu. Dziękuję

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@noguiltmeal Czy możesz przesłać mi pełny zrzut swojego ekranu (wraz z widoczną datą i godziną w oknie przeglądarki), gdzie przedstawiony jest ten komunikat? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

noguiltmeal
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Problem sam się rozwiązał, z czasem zamówienia zostały zaakceptowane do wystawienia. W poprzednim momencie błędy nie znikały, ale wszystkie tłumaczenia były automatycznie akceptowane po 1-2 dniach. Dziękuję i mam nadzieję, że ta informacja może się kiedyś komuś przydać.

oznacz moderatorów