anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odwołac się od decyzji wcześniej odrzuconego wniosku o zwrot prowizji?

Daro3191
#7 Wielbiciel#

Złożyłem wniosek o zwrot prowizji który został odrzucony z automatu ponieważ przesyłka nie została wysłana . Kupujący zaraz po zakupieniu napisał mi wiadomość ,że prosi o anulowanie zakupu. Odwołałem się od decyzji dołączając screen wiadomości od kupującego. W między czasie kupujący otworzył dyskusję w której miał pretensje ,że nie chcę anulować jego zakupu. Napisałem ,że nie mam takiej możliwości tylko on może anulować zakup.Allegro w ogóle się nie wypowiedziało w tej sprawie . Upłynął termin kupujący również nic nie odpisał. Mój wniosek został ponownie odrzucony. Zwrotu prowizji  w kwocie ok 57 zł również nie otrzymałem. Co mogę jeszcze zrobić aby odzyskać zwrot prowizji?Brak słów do całej zaistniałej sytuacji.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Client:44052296
#21 Demiurg#

Odwołać się ponownie  zamówienie opłacone?

oznacz moderatorów

Daro3191
#7 Wielbiciel#

Zamowienie nie było opłacone zakup miał być za pobraniem.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

A kupujący zrezygnował, masz jakiś papier?

oznacz moderatorów

Daro3191
#7 Wielbiciel#

Nie mam żadnego papieru tylko wiadomość od kupującego.Cytuję  (...)Nie mogę anulować zamówienia .Skorzystałem z usług serwisu który dostarczył mi towar.Dlatego nie mogę zapłacić przy odbiorze (...)

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Daro3191
#7 Wielbiciel#

Właśnie jest problem bo w ogóle mi nie wyszukuje tej aukcji od której chce się odwołać. Wchodząc na tą aukcje chcąc złożyć ponownie o zwrot prowizji wniosek. Mam informację,że moje moje odwołanie wniosku zostało odrzucone. 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#
oznacz moderatorów

Daro3191
#7 Wielbiciel#

Nie mam możliwości załączenia produktu którego dotyczy problem. Pokazuje tylko moje zakupy a nie sprzedaż. W dyskusji allegro wypowiedziało się w ten sposób.

23 maja 2023 21:54
Minęło już 30 dni od rozpoczęcia Dyskusji, a Kupujący nie określił, czy udało mu się rozwiązać problem. W związku z tym uznaliśmy sprawę za rozwiązaną i zakończyliśmy ją.
Może jest gdzieś jakaś informacja jak umówić rozmowę z pracownikiem allegro. Pamiętam ,że kiedyś korzystałem z takiej opcji tylko teraz nie mogę sobie przypomnieć.
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Daro3191 Aldo odpisz w odpowiedzi na wiadomość allegro o odrzuceniu wniosku lub skorzystaj z formularza podanego przez @milka1234567890 

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

miałem podobnie te zło.... nie oddadzą ci  , a jak już odpiszą ci abyś poprosił kupującego o odstapienie umowy na pismie sms na czymkolwiek --- z koniami nie wygrasz

oznacz moderatorów