anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak rozdzielić wielkość paczki miedzy automatem pocztowym a punktem odbioru

AC_Parts
#9 Pomysłodawca#
  • maksymalne wymiary dla przesyłek nadanych do punktów odbioru – 70 cm x 60 cm x 60 cm; dla przesyłek o kształcie cylindrycznym nadanych jako niestandardowe 20 cm (średnica) x 70 cm (długość)
    • maksymalne wymiary dla przesyłek nadanych do odbioru w automatach pocztowych – 60 cm x 47 cm x 37 cm, dla przesyłek o kształcie cylindrycznym nadanych jako niestandardowe: 20 cm (średnica) x 60 cm (długość)

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mdrogeria
#21 Demiurg#

Nie ma możliwości , jeśli paczka nie zmieści się do automatu zostanie przekierowana do najbliższej placówki pocztowej . Umieść sobie taką informacją w panelu o sprzedającym i raczej unikaj dużych gabarytów , jak w paczkomatach .

oznacz moderatorów

interzakupy_2006
#10 Popularyzator#

@mdrogeria niestety masz rację ale to jest chore bo wychodzi że trzeba zrezygnować z wysyłki większych przedmiotów do punktów bo Allegro wrzuciło to sobie do jednego worka zamiast zrobić dwie opcje żeby można było to sobie ustawić w cenniku. wygląda na to że jak wysyłam przedmiot 61x40x2 to trzeba zrezygnować z wysyłek do punktu odbioru, bo klient informacji nie przeczyta i wybierze "automat pocztowy" do którego przesyłka nie pasuje.  A przecież do normalnego punktu odbioru może taka przesyłka iść.

oznacz moderatorów